SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do testu harwardzkiego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
Witam
W piątek będę wykonywał test harwardzki , zależy mi na jak najlepszym wyniku. Jak by ktoś nie wiedział test ten polega na tym , aby jak najwięcej razy zejsc i wejsc na ławeczke o nie zbyt wysokiej wysokosci , w jak najszybszym tempie , test ten robi się przez 3 min
Przeciętnie robi się ok 150-180

Tak że prosił bym o cwiczenia , które przygotują mnie do tego testu , do tej pory robiłem przysiady tylko i wyłącznie

holiday

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Do piątku to już za wiele nie zdziałasz. A jak zaczniesz trenować to mięśnie zajedziesz i wynik będzie jeszcze gorszy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nom, po ptokach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Mogłeś wcześniej pomyśleć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jaja se robisz? na dwa dni przed testem chcesz by ktoś Cię do niego przygotowal?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Witam, czy moze ktoś podrzucic jak najlepiej przygotowac sie do harwarda?
Jesli moglibyście jeszcze podpowiedziec jak popracowac nad dobrymi wynikami dla 1km i 50m będę wdzięczny.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
najlepiej to porobić trochę tego harvarda. Próbowałeś? Ile masz czasu na ten test?
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Mam zamiar robic ten Harvard i wprowadzam ten plan juz od jutra. Test myślę że najeczesniej po nowym roku.
Masz jakis pomysł co sobie ćwiczyć żeby dobrze to wyszło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrobic kondycje??

Następny temat

Trening w domowych warunkach

WHEY premium