SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Schab jak najbardziej, olej dodaj na oko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5687
Olej kokosowy nie trudno wyliczyć, chodzi mi o to czy normalnie na tym smażyć czy tyljo dodawać do gotowego posiłku, mam możliwość smażyć bez oleju ale wydaje się mi to bez sensu? Olej dodaje do smażenia tylko zsby makro się zgadzało. Trochę nie rozumiem tego smażenia bez oleju, wtedy musiałbym tłuszcze pobierać z innych produktów a nie jwst to łatwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie kazde oleje nadają się do smażenia, zależy jakich tłuszczy Ci w dicie brakuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5687
Nie mam pojęcia, smaże na oleju kokosowym i kujawskim z pierwszego tłoczenia. Inne rodzaje tłuszczy w diecie, to migdały, kurczak, schab, jutro wpadnie rybka, mleko, jaja. A dodaje je do smażenia, bo nie wyobrażam sobie wypić 20ml oleju kujawskiego czy też kokosowego :) Co zostanie na patelni to dolewam, ale wiadomo, że wtedy nie ma już 20ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
co zostanie na patelni dolewasz do posiłku czy odlewasz.

Oliwe z oliwek do sałatki można dodać ale nie 20 ml a np 5, do smażenie dużo nie potzreba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5687
Dolewm, oliwa odpada, smak i zapach mnie obrzydzaja. Wiem, że nie potrzeba wiele do smażenia ale dodaje tyle żeby makro się zgadzało, czy to jest błąd i powinienem szukać tłuszczy w czymś innym? Skoro makro się zgadza a olej kokosowy czy Kujawski nie są chyba najgorsze to raczej nie ma potrzeby nic zmieniać?:) dziękuję za zainteresowanie, niestety mam sporo niewiadomych stąd tyle pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
kujawski do smażenia ok w celu uzupełnienia kwasów tłusczowych nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Nierafinowany w ciemnej butelce ujdzie. Jednak do smażenia są lepsze źródła tłuszczów: olej kokosowy, masło klarowane, smalec.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Wyjście z drastycznej diety

WHEY premium