SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5687
Czyli rozumiem, że z taką dietą mogę ruszać?
W takim razie zacznę od 2x interwał, lub 3x areoby 30min, choć wolę zdecydowanie interwał, aeroby są stosunkowo nudne. Co do treningu czy rozkład split:
pon- klata+ brzuch,
wtorek: plecy+barki
czwartek: biceps + triceps
piątek: nogi

Zakres powtórzeń 10-12, raczej wolne ciężary jest ok? Czy jednak celować w fbw?


Zmieniony przez - darks w dniu 2017-06-24 14:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jak chcesz. Nie można stwierdzić, że jeden z tych treningów jest lepszy od drugiego. Polecam skupić się na interwałach a nie aerobach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5687
W porządku, dziękuję za odpowiedzi, będę startował mniej więcej w poniedziałek, odezwę się gdyby coś nie szło tak jak powinno, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5687
Jednak wybiorę FBWx3, zdecydowanie lepiej się mi ćwiczy na takim treningu. Interwały, wykonywać w DNT? Na starcie wyglądałoby to tak:
pon. FBW + 30min aero
wt. Interwał 10min
sr. FBW
czw. interwał 10min
pi: FBW + 30min aero

wygląda to w miarę sensownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tak. Wygląda to dobrze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5687
Musiałem delikatnie zmodyfikować dietę, na śniadanie wpada 300ml mleka 1,5%, czy to nie za dużo? BO znalazłem sporo kontrowersji, czy po prostu ludzie przesadzają i nie powinno mieć to wpływu przy spalaniu tkanki, jeżeli założymy, że makro się zgadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Specjalnego sensu, z wyjątkiem smakowego nie ma. Lepiej jest dać mleczne napoje fermentowane.

http://potreningu.pl/articles/1356/dlaczego-warto-wlaczyc-jogurt-do-diety 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5687
Tyle,że mleko jest do płatków owsianych, więc raczej z jogurtem go nie podmienie :D a chciałem, żeby śniadanie było szybkie. Zostanę przy mleku, najwyżej jak zaopatrzę się w białko to będę jadł z białkiem i wodą :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
takie ilosci mleka mogą być nie ma co przesadzać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Dlaczego płatki nie z jogurtem? Sam jadam tak czasami i nie widzę problemu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

WHEY premium