SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do pierwszego cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1243
Tak też zrobię . I dorzucić do diety jakieś spalacze tłuszczu? Do jakiej wagi zejść w moim przypadku, jaki cel sobie postawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Tnij ile wlezie im mniejszy bf tym lepiej przy wejściu na masę. Spalacz sobie zostaw na zastój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
No najlepiej jak wytniesz do 10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1243
i wtedy teść:)xd zabieram się ostro do redukcji na dniach zamawiam całą dietę z treningami od SFD i zobaczymy jaki będzie efekt ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
No według mnie to powinieneś też się jeszcze naturalnie rozbudować i dopiero za rok uderzyć z teściem, ale to już twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1243
tyle lat bez teścia dawałem radę więc posłucham was i najpierw naturalnie jak bóg przykazał zredukuję i zobaczymy jaki będzie tego efekt . pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
No cały czas czytaj i szukaj wiedzy żebyś wchodząc na bombę wiedział jak najwięcej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1243
Witam moi drodzy . Wracam po ponad rocznej redukcji BF . Z dietą bywało różnie co prawda ale jadłem głownie jedzenie z parowaru co ułatwiło redukcję - nie odstawiłem całkiem fast fooda co prawda bo raz na jakiś czas zrobię sobie cheat meala ale nie przesadzam . dwa ostatnie miesiące jadłem spalacz trizer wraz z dietą (zadziałał i pomógł w redukcji) - aktualnie ładnie ściągnęło brzuch i mam normalną sylwetkę . do końca tygodnia wrzucę wyniki z bmi . robiłem badania krwi wszystko jest w normie i powoli przygotowuje się do wejścia na bobme . licze na waszą pomoc . pzdr G
PS: bym zapomniał dodać że podczas tego roku redukowania to zaj**iście spadło mi libido i ogólnie czuję brak testosteronu we krwi , w badaniach wyszedł mi w normie ale nie jest to jakaś zaskakująca ilość , być może to skutek uboczny tego trizera .....



Zmieniony przez - Greg89365 w dniu 2018-08-07 11:04:37

Zmieniony przez - Greg89365 w dniu 2018-08-07 12:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
zrób sobie podstawowe badanie tescia prolaktyny i kortyzolu, na redukcji zazwyczaj spada libido a na masie to zawsze konar płonie :D
3

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1243
W przyszłym tygodniu ponownie będę robił badania i szykuję się do pierwszego podejścia . Myślałem o Propie ale znajomy odradza mi samego propa , jak myślicie - co w moim przypadku dorzucić do tego . A może długie estry ? Nie udało mi się zrzucić zbyt dużo BF . Analizę BMi zrobię też w przyszłym tygodniu to dokładny wynik będzie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W trakcie odbloku...

Następny temat

Przerwa w odbloku -dalszy cykl

Wiecej