SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie carbo-POMOZCIE! JUTRO ZACZYNAM!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazlem cos takiego :
"z carbo możesz przygotować różne roztwory...
np.

hipertoniczny - po wysiłku, duże stężenie, odnawia rezerwy energetyczne organizmu, pomaga budować masę mięśniową u ludzi z szybką przemianą metabolizmu, rozpuszczasz średnio 15 g carbo na 100 ml wody

izotoniczny - wyrównujesz nim straty energetyczne podczas wykonywania ćwiczeń, np. pomiędzy seriami. Rozpuszczasz jakieś 10 g na 100 ml wody.

hipotoniczny - w tym napoju węgle są bardzo szybko wchłaniane, więc nadaje się on doskonale w okresie bardzo mocnych ćwiczeń, gdzie przerwy są krótkie, np. mecz jakiś, zawody sztuk walki...etc. I tu rozpuszczasz 5 g carbo na 100 ml wody. "

Mam carbo olimpu. Napisane jest zeby 50g rozpuscic w 150-210ml wody. Mam zamiar pic przed treningiem. Kierowac sie zaleceniami producenta czy jak to rozrabiac? A i jeszcze jedno: zauwazylem ze sa w tym proszku cos zoltego,tj. niektore grudki sa zolte. czy to normalne ?

Druga sprawa to gain bolic 6000. Producent zaleca zeby 100g rozpuszczac w 100-150ml wody lub mleka. Na poczatku mozna stosowac tez 12 tego. I bede stosowal sie do tej drugiej opcji ale znow...mam rozpuscic te 50g w okolo 100 ml mleka...?? Zaznaczam ze bede to pil po treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2645
Moim Zdaniem Carbo najlepiej uzuwac zaraz po treningu w celu uzupelnienia zapasów glikogenu gdyz tak wydaje sie to byc sensowne pozatym uzywalem kiedys na trenigu jako napoj izotoniczny i powiem ze nie czuje roznicy juz lepiej pic wode> Ja uzywam 40 gram carbo gdyz waze okolo 80 kg i uzupelniam wegle wg proporcji 0.5g ww na kg masy ciala zaraz po terningu

"To co bliskie, odchodzi."
Johann Wolfgang von Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki,przekonales mnie i zreszta tysiac innych ludzi ktorych czytalem posty:D - bede pil po treningu...

A co z tym gainerem: gain boliciem 6000, ile mleka do 50 g? I kiedy to wrzucic w dniu..hmm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2645
normalnie w 100 ml latwiej sie rozpusci

"To co bliskie, odchodzi."
Johann Wolfgang von Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
carbo po trenignu

gainer rozpuszczaj w czym chcesz co za roznica czy nalejesz za duzo wody ja tam leje na oko

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem. Kurcze Gainera narazie chyba zostawie nieodpieczetowanego:D A bede walil z 60g po treningu carbo a jak nie bede mogl zjesc w dzien jakiegos posilku to sobie Gainera rozrobie i si. a jak mi sie carbo skonczy to bede zamiast carbo walil gain bolica.

zauwazylem ze w tym carbo sa jakies zolte granulki? co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2645
zgadzam sie z przedmowca ale tez wszystko zalezy od smaku gdyz niektore sa tak ochydne ze w malej ilosci wody latwiej wypic

"To co bliskie, odchodzi."
Johann Wolfgang von Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2645
no czarek dobra decyzja jak sie skonczy to wchrupiesz gainera co do tych grudek to nie wiem ja korzysztam z activity i sie jeszcze nie spotkalem byc moze wszystko jest ok jezeli kupiles w sklepie a nie gdzies na bazarku

"To co bliskie, odchodzi."
Johann Wolfgang von Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Carbo i gainer to nie wszystko... A co z odpowiednią dietą? Masz już ułożoną? Odżywki o których piszesz zawierają duże ilości węglowodanów, ale w codziennym żywieniu, trudniej innych niezbędnych substancji dostarczyć, jak białko, glutamina, BCAA,... Może warto byłoby i o nich pomyśleć... Z doświadczenia wiem, a jestem raczej szupłej budowy, że z węglowodami 3ba ostrożnie, jeśli nie chcesz żeby weszły w brzuch... Naszczęście dawki, które proponujesz są myślę dobre (zależy od Twojej wagi i budowy). Owocnych treningów... Pozdrawiam...

<<<Gdy upadniesz nisko, powstań i bij się o sam szczyt>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diete hmmm: w szkole kanapki z ciemnymi bulkami,serem,szynka +owoce, po powrocie musli z mlekiem pozniej ryz+piers+surowka potem trening po trenie carbo a na noc ser bialy.

Trening dobry. Regeneracja ok. Generalnie jak jem dobrze to i sila i masa idzie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy odżywki można zastąpić mlekiem w proszku Bebiko?

Następny temat

Czy to wogóle działa ? 3cm/1miech

WHEY premium