SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Ja mam aktualnie 130-131kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 731
Mam pytanie do Mateusza. Jak sobie radzisz z łączeniem treningów MMA oraz treningów z ciężarami? Nie spinają Cię treningi siłowe? Z tego co ja widzę po sobie to mi trening nóg strasznie spina dwugłowe i później nie jestem w stanie wysoko kopać, mimo tego że codziennie się rozciągam. Masz na to jakiś sposób? No i jak działa duża masa mięśniowa przy treningach sportów walki? Według Ciebie jest wadą czy zaletą?

Z góry dzięki za odpowiedź :) i powodzenia z treningami :)


Zmieniony przez - mkrs5750 w dniu 2016-01-12 12:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Heh mam ten sam problem,dziennie sie rozciagam po treningu a i tak na salce przed rozgrzewka jestem pospinany(szczegolnie dwojki i krzyzowy)potem juz jest lepiej.Zeby byc tzw luznym w walce musialbys pozmieniac treningi na silce(bez ciagow i ciezkich siadow) po tych cwiczeniam jest najgorzej.
Pytasz jak duza masa miesniowa ma sie sportow walki..
Napisze Ci tak..ja nie narzekam na wydolnosc ale podczas dluzszych sparingow szybciej sie mecze przez to ze masa miesniowa potrzebuje wiecej tlenu wiec jakbym mial walczyc w ringu to starlbym sie szybko zakonczyc walke bo mogloby byc ciezko wiec to napewno nie atut.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dokładnie tak jest - im więcej mięsa na sobie tym większe zużycie i energii i tlenu dla pracujących mięśni. Inna kwestia - przystosowanie nie tylko miesni, ale wszystkich układów do ciężkiej pracy o charakterze tlenowym to kawał pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Dokladnie,zeby byc dobrym zawodnikiem w sztukach trzeba sie od malolata ukierunkowac,ja to trenuje dla samego siebie i wiem ze wirtuozem ringu nie bede nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Wirtuoz ringu - piękne określenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Cześć Mateusz :) dałbyś radę napisać o jakich porach dnia, w jakiej ilości i jakie bierzesz suple jak się przygotowujesz do zawodów. Bo właśnie rozpocząłem przygotowania i potrzebuje rady :). Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Zaba flex moj dzien treningowy jesli chodzi o suplementacje wyglada tak:
Po przebudzeniu:2 miarki bialeczka z woda(nie lubie z mlekiem)
Godzine pozniej jem sniadanie i do tego biore witaminy,omege 3,zestaw mineralow,q10,witamine c,1 tab zma
Przed treningiem:4tab energon x 100 lub kofeine,10 g bcaa,10 g glutamine,1 tab aspargin
Jak sa upaly to w czasie treningu pije hipotonik lub w
wegle
Po treningu:10g bcaa,10g eaa,10g glutamine,2 miarki carbo,1 tab polocard
Do dwoch pozostalych glownych posilkow biore po 5tab amino complex,zma,omege 3,q10.
Przed snem pije dwie miarki bialka i to tyle jesli chodzi o moje suple:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Wielkie dzięki :) powodzenia na zawodach zdrowia i mocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Siemanko
Dzis mam dzien wolengo wiec napisze co sie dzieje u mnie..
Mam za soba dwa ciezkie treningi w poniedzialek klatka,biceps i brzuch i w w trojke byl naprawde mocny trening,ja na koniec jeszcze dolozylem 30 min cardio:)
Wczoraj pocislem z nogami,6 serii przysiadow po 8 powt do 220kg do tego wykroki i cwiczenia uzupelniajace,a zeby bylo malo zrobilem jeszcze najszerszy ze skosami brzucha i na koniec rozciaganie.
Coraz lepiej sie czuje na duzych ciezarach i sila fajnie poszla w gore jak na ten okres.
Jutro barki,triceps i cardio wiec tez nie bedzie lekko..dobrze ze porzadna suplementacja pomaga w tym wszystkim bo inaczej bylo by ciezko..
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium