SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu z Activlab - Mateusz Polaszek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam Wszystkich

Dziś mam wolną niedzielę wiec jak mówiłem w wolnym czasie postaram się nadrobić zaległości w dzienniku

Jak minął ten tydzień:

Akurat ten był bardzo męczący i zabiegany. Codzienni miałem do ogarnięcia prace w sklepie i dodatkowo kilka godzin z kursu instruktorskiego kulturystyki.
Nie miałem za bardzo czasu na treningi i zrobiłem tylko jeden trening górnych partii mięśniowych i jeden krótki trening dolnych partii.:'-(

Trening górnych partii:

4 serii podstawowego ćwiczenia na każdą partie:
Klata – wyciskanie sztangi leżąc
Tricepsy – wyciskanie francuskie leżąc
Bicepsy – uginanie ramion ze sztanga stojąc
Barki – wyciskanie sztangi na maszynie Smitha
Plecy: wiosłowanie sztangą + 3 serie szrugsów

Trening dolnych partii:
- przusiady ze sztangą 4 serie
- wyprosty siedząc na maszynie 3 serie
- uginanie podudzi na maszynie leżąc 4 serie

Dieta: trzymałem ją przez ten tydzień dość luźnie. Jadłem po 4 posiłki w ciągu dnia do tego dochodził dodatkowo jeden lub 2 szejki.

Przeważnie rano i wieczorem brałem BCAA Xtra po 10g
Białko w zależności kiedy musiałem odpuścić posiłek to zastąpiłem go szejkiem, zaś kreatyna rano i wieczorem po 5 kaps. TCM-u

Waga się trzyma na 71 kg więc na razie stoję w jednym punkcie ale myślę że od września już trochę „ odżyje”.

Jutro lub dziś wieczorem wrzucę dodatkowo kilka zdjęc posiłków .
Nowy tydzień się zaczął więc jutro dodam wypiskę już z konkretnego treningu klatki z tricepsami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Dabadu , obecnie pracuję w sklepie
A gdzie napisałem że jem 3 psiłki w ciągu 6 h ?
Czasem zdarzy się taki dzien ale to jest jeden dzien na 2 tygodnie

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2012-08-26 13:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Sorki, że tak pytam ale możesz mi powiedzieć ile ty osobiście spożywasz węgli, tłuszczy, białka na masie oraz ile kcal/kg? Wiem , że pytanie tak z kosmosu ale zżera mnie ciekawość.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam Wszystkich

Ostatnim czasem sporo rozmyślam o kulturystyce i planowaniu dalszej drogi w tym kierunku...
Jak wiecie , w tym roku ani prawdopodobnie następnym nie planuje startować w zawodach ponieważ i tak nie wierze abym mógł zajmować
lepsze lokaty ze względu na ograniczenia wiekowe w kategorii juniorów.

W ostatnim czasie również zapewne zauważyliście że nie mam za bardzo czasu na regularne prowadzenie dziennika.
Nie ukrywam że na regularne treningi tez nie mam często czasu nie mówiąc już o prowadzeniu ścisłej diety.

Po przemyśleniu całej sprawy oraz po rozmowie z Panem Tomaszem doszedłem do wniosku że
niestety muszę zawiesić prowadzenie dziennika oraz na jakiś czas przerwać "przygodę z kulturystyką"
i skupić się na innych rzeczach, głównie na nowej pracy którą dostałem w firmie kurierskiej.
Wymaga ona dużej elastyczności czasowej co jest głównym powodem mojej decyzji.

Kulturystyka jest pięknym sportem dla którego już wiele poświeciłem jak i coś osiągnąłem lecz niestety człowiek nie tylko żyje marzeniami a rzeczywistość bywa inna niż sobie to wyobrażamy.
Oczywiście jak Pan Tomasz jeszcze wspomniał , mam możliwość powrotu do współpracy z firmą Activlab i myślę że to będzie tylko kwestia , dłuższego lub krótszego odstępu czasu.

Na koniec chciałbym bardzo podziękować firmie Activlab jak i Panu Tomaszowi za długą i owocną współpracę. Firma bardzo mi pomogła się rozwinąć co bardzo doceniam.
Użytkownikom forum również pragnę podziękować za to że wierzyli i wspierali mnie w ciężkich chwilach a szczególnie w okresie przygotowań do zawodów gdy nieraz walczyłem z chwilami zwątpienia.


Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2012-09-17 14:53:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda ze nas opuszczasz i kulturystyke-mam nadzieje ze d niej powrócisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
dobrze, ze twardo stapasz po ziemi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
no to czekamy na Twój powrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dokładnie tak. Widać, że ogarnięty koleś z Ciebie

chociaż i tak na pewno wrócisz do tego sportu. Bo jak ktoś raz w to wdepnął tak na poważnie to już z tego nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Męska decyzja!
Dzięki Mateusz za wkład w nasze forum. Jeśli będziesz wracać do sportu, wiesz gdzie mnie szukać.
A z tym "Panem Tomaszem" toś pojechał :)

Pozdrawiam

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

Następny temat

JESZCZE WIĘKSZA POMPA!! - NITRO CAPS - NOWOŚĆ!!

WHEY premium