SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu z Activlab - Mateusz Polaszek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jeśli mogę odpowiedzieć za Mateusza bo pisał na innym forum już o tym to wkleję

"Dżem jem po treningu ponieważ to cukry proste tak samo jak owoce czy carbo i szybko sie wchłaniają.
Kiedys piłem carbo ale po odżywce chodziłem głodny wiec zminiłem na żarcie a dżem daltego bo moge wybireac rózne jego smaki :) takie małe urozmaicenie :) "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
no tak, ale przeważnie pije się carbo, a gdzieś 40min po tym normalny posiłek, ale widocznie na Mateusza działa to dobrze, więc ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jak widać ,żeby zdobyć MP w kulturystyce nie trzeba mieć tak rygorystycznej diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
no właśnie widzę :) oby tak dalej

Zmieniony przez - saider w dniu 2011-01-21 11:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nie powiedzialbym ze nie trzeba miec az tak rygorystycznej diety , to ze on je ten dzem to znaczy ze to najlepsze rozwiazanie dla niego , a nie dlatego bo nie musi trzymac diety ... Rygor musi byc , bez tego ani rusz niestety ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
zgadzam się z rygorem, tylko jak widać nie każdy musi w siebie wpychać 4x ryż dziennie itp żeby cokolwiek ruszyło. Wiadomo, że musi trzymać dietę, bo jakby było inaczej to wątpię, żeby 'ciągle' ten dżem jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie,

chłopak je:

- 150g dżemu niskosłodzonego
- 2 kromki białego chleba

Także to naprawdę nie jest jakaś wielka ilość, a sadzicie się jakby szamał pięć słoików i trzy bochenki chleba
Grunt to dostarczyć odpowiednią ilość węglowodanów po treningu.

a jeśli faktycznie Mateusz po tym jest mniej głodny niż po carbo to lepiej, bo jednak uczucie głodu ryje trochę psychę...

No i też fajny przykład jak można sobie urozmaicać dietę i zmieniać nawyki.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-01-21 14:13:15

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
dobra ale czy ten dzem to nie glownie fruktoza ktora idzie do wątroby a nie do mięsnui ?

Zreszta co tam Mateusz ma super forme i niech wicna dzemiki . Powodzenia

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jaki wzrost i wymiary ?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
hehe każdy mnie pyta o wzrost , 165cm :)
waga 74,5kg , biceps 41 :) udo 62 ,a talia 81 , klaty długo nie mierzyłem i sam jestem ciekaw niedługo podam, jak wejde na redukcje to obwody troszke spadną ale licze że niewiele bo staram sie nie podjadać :)
Dzięki Iwp3 za pomoc z tą wypowiedzią, troche objaśnię mój wybór bo niekórych widze że to bardzo ciekawi :)
Zacznijmy od tego że diete mam wyliczoną co do kalori , i niemusze jeść po 4 worki ryżu ponieważ bedzie mnie podlewało , spójżcie na moją wagę zresztą to zobaczycie ile potrzebuje, moja waga startowa wyniosła w paździreniku tamtego roku 65kg teraz przyjmijmy że zawyżyłem sobie o 2 kg bo to wkońcu masa, przecież niebede jadł tyle co zawdonik 100kg bo to nie lata 80 że wszyscy dochodzili nawet pozasezonem do 145kg jak Fronaco Columbo , ile bym przy redukcji spalił mięśni i chodził bym jak bańka:)
Dżem to może i fruktoza tak samo jak owoce, czyli cukier prosty.
Kiedy robisz terning siłowy z mięśni zużywany jest cały glikogen który musisz jak najszybciej uzupełnić weglowodanami a że mięsnie po treningu są jak "gąbka" to świetne do szybkiego uzułenienia bedą cykry proste które się szybko wchłonią tak samo jak po nocy z rana mięśnie są narażone na duzy katabolizm to tak samo po trenigu:)
Podsumowując cukry można spożywać po treningu siłowym i z rana wtedy bedziesz pewny że cie nie podleje:)
A co do trzymania rygorystycznej diety, to jak ktos uważa że nietrzeba jej trzymać aby zdobyc złoto to przedewszystkim niech sam przez to wszystko przejdzie i stanie na scenie a sie przekona, był to mój pierwszy start i podeszłem do niego jak najbardziej profesjonalnie, kiedy na początku ostatnich 3 miesięcy troszke podjadałem słodycze miałem wrażenie że stoje w miejscu i nie chódne wiec postanowiełm przez 2,5 miecha nie podjeść ani kostki czekolady, a na widok słodyczy wychodziłem z tego pomiesczenia gdzie były. Jak ktos uważa że to łatwe to niech przez to wszystko przejdzie.
Kiedy jesteś na masie to juz jest inna sprawa bo jeszcze nieprzeszedłem na zawodostwo :)żeby nic sobie nie podjadać, mimo to staram sie dobrą formę trzymac cały rok jak myśle o dalszych sukcesach. Wiem tez z doświadczenia że organizm jak długo jest na rygorystcznej diecie to potrafi się zbuntować i wtedy sie zaczynają choroby układu pokarmowego co sie równa spadkiem formy i to dużym.


Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-01-21 18:10:08

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-01-21 18:11:55

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-01-21 18:12:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

Następny temat

JESZCZE WIĘKSZA POMPA!! - NITRO CAPS - NOWOŚĆ!!

WHEY premium