SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Witam :)

Ze względu na mój wielki plan wystartowania w zawodach bikini fitness w 2015 roku, znany już na tym forum Adam Suker namówił mnie do założenia swojego dziennika treningowego :) Na początku trochę zszokowana, że w ogóle coś takiego jest ... ;P ale po zapoznaniu się z tematem uznałam, że jest to zaje*** motywacją dla mnie samej, że jednak ktoś interesuje się jak idą mi przygotowania i muszę zrobić trening i nagotować na następny dzień, bo wstyd będzie tutaj napisać, że jadłam jedzenie na wagę albo z KFC :P

No więc kilka słów o mnie....
Nazywam się Ania, miło mi Was wszystkich poznać :) swoją przygodę z siłownią zaczęłam dość niedawno, bo dokładnie 2.01.2014r. A jak to się dokładnie zaczęło? Otóż miesiącami przeglądałam strony internetowe z pięknymi fitness-modelkami, 'lajkowałam' zdjęcia wyrzeźbionych dziewczyn i zazdrościłam tego, jak świetnie wyglądają... aż w końcu... uznałam: "dlaczego siedzisz, oglądasz te dziewczyny żrąc czekoladę, zamiast ruszyć tyłek i zacząć tak wyglądać?!". No i zebrałam się z łózka do poczytania na temat siłowni, przerażona dźwiganiem ciężarów. Zanim jeszcze się na nią wybrałam, uznałam, że fajnie by było popracować nad kondycją żeby nie narobić sobie wstydu przed innymi, którzy biegają na bieżni i nawet się nie męczą, w związku z czym przez dwa miesiące uprawiałam tower running korzystając z okazji, że mieszkam w wieżowcu :) Co drugi dzień przebieżka kilka razy z 1 na 10 piętro spowodowała, że jak pierwszy raz robiłam siady to nikt nie mógł uwierzyć, że jestem taka silna :P

Więc do rzeczy ;) na internecie najpierw szukałam odpowiedniej siłowni, ponieważ nie jestem fanką Pure i tego typu klubów, zdecydowałam się na małą, ale klimatyczną siłownie Progress w Bytomiu. Później kolejna misja - czyli trener. Kiedy poznałam Rafała Kaczmarek, który do dzisiaj mnie prowadzi, od razu wiedziałam, że to jest to! No i ruszyłam na podbój wolnych ciężarów i dziwnych maszyn :P Ze strony Rafała już w tym roku w lutym padł pomysł abym wystartowała na debiutach 2014, ale ja uznałam, że to za szybko, że jakoś muszę wyglądać zanim pokaże się innym ;) Rozpisano mi trening, motywowano do ćwiczeń, a dodatkowo Krzysztof Wilk - swoją drogą świetny dietetyk i człowiek ułożył mi dietę. Przez kilka miesięcy brałam również udział w zajęciach hardstyle kettlebels, co swoją drogą gorąco polecam, bo kettle dają porządny wycisk!

..i tak od stycznia do dzisiaj moja waga wzrosła z 49kg do 56kg. Wszystkie koleżanki były zdziwione, że robię 'masę' i że jak można specjalnie 'tyć' i przybierać na wadze, a ja zadowolona jadłam i rosłam w sile :P

Od dwóch tygodni zaczynam redukować tłuszczyk.
Mój wzrost to 167 cm, waga 56 kg aktualnie, poziom tkanki tłuszczowej 20% - wiem dość sporo jest do zrzucenia.

Aktualnie ze względu na charakter pracy trenuję siłowo 3/4 razy w tygodniu, po każdym treningu około 30 min biegania na bieżni. W dni nietreningowe również nie unikam biegania czy chodzenia na steperze :)

Obecna dieta: 1500 kcal
1 posiłek: 20g/ 40g/ 10g
2 posiłek 10g/ 40g/ 5g
3 posiłek 20g/ 40g /5g
TRENING
4 posiłek 10g/ 40g /10g
5 posiłek 20g/ 0g / 10g

No i to chyba byłoby na tyle... więcej grzechów nie pamiętam :P

Zapraszam serdecznie do obserwowania, komentowania i wzajemnego motywowania! No i dołączam kilka zdjęć, trochę niewyraźnych, ze względu na jakoś aparatu telefonicznego i światło, jak będą warunki zrobię lepsze ;)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Magiczne to są muchy w nosie autorki. Dziennik treningowy to nie jest najlepsze miejsce do obrażania się. Na życzenie zamykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Nie mam pojęcia dlaczego zdjęcia się tak poobracały.... ? :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Świeżak na forum ale z potencjałem

wrzucam "wyprostowane" fotki









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kark skręcony, dobrze że w telefonie oglądam :d

Powodzenia i jak najmniej wpisów z KFC

:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Dzięki Adam, jakoś nie mam drygu do robienia takich postów :P

Brumek to nie moja wina, ja miałam dobre chęci :P

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-10-29 21:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Ładna i estetyczna sylwetka ;) do poprawy parę mankamentów i na scenie może być ciekawie!
będe śledził postępy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Muczakos94
Ładna i estetyczna sylwetka ;) do poprawy parę mankamentów i na scenie może być ciekawie!
będe śledził postępy ;)


Walczę, walczę.. :) mam nadzieję, że 5 miesięcy wystarczy żeby wyglądać dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
kolejna piękność na forum Witamy Aniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Rokko
kolejna piękność na forum Witamy Aniu




Witam serdecznie, liczę na wsparcie i motywację, bo z koleżankami ciężko pogadać na temat ćwiczeń i diety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Ze mną możesz o wszystkim porozmawiać nawet o tej kolekcji szpilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Ten Adamos to ma fajnie witamy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Wiecej