SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przodowanie do budowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1268
Witam,

Chciałbym Was prosić o poradę dotyczącą zwiększenia testosteronu. Podczas sezonu masowego myślę od września. Do końca miesiąca jestem jeszcze na redukcji. Chodzi mi o taki zestaw jak czytałem artykuł Solarisa "hardcorowy nie hormonalny zestaw suplementów".
Tylko nie mogę znaleźć aktualnych produktów. Może propozycje cykli? Mam problem z przybraniem czystej masy mięśniowej (zdaje sobie świetnie sprawę że nie da rady suchej masy zrobić). Trzymam policzona michę.
W ostatnim miesiącu zapałem sobie DAA, fajnie przez pierwsze 2 tygodnie ale potem spadek siły.

Info o mnie które mogą się przydać:
Wiek: 32 lata
Wzrost: 184
Waga: 83
Staż na siłowni: 4 lata
Sport: Karate, siłownia w sezonie letnim 3x w tydzień, po za nim 5-6 x w tydzień.
Rodzaje treningów które do tej pory robiłem: split, pusz&pull,fulbody
Suplementy: creatyna: jablczan, mono(sezon masowy), cytrulina , betaalanina. Zma, ashwaghanda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
qBOBASp
A DAA, BIOSTEROL, ITP?


To są środki o watpliwym działaniu. Kwestia czego po nich tak naprawdę oczekujesz? Z daną bywa różnie w kontekście poprawy hormonow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
A jaki masz obecnie wynik poziomu testosteronu ?
Budowa masy to przedewszystkim kuchnia i odpowiednia ilość kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1268
W jaki sposób mogę sprawdzić poziom?
Jeśli chodzi o kuchnie to nie mam z tym problemu. Mięso wołowe, wieprzowe, kurczak, sery, ryby. W sezonie masowym kaloryczność miałem na poziomie 3900 kcal /dzień



Zmieniony przez - qBOBASp w dniu 2018-08-15 19:15:22

Zmieniony przez - qBOBASp w dniu 2018-08-15 19:45:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
konieczne by bylo wykonanie badan minimum testa wolnego.
fajni by bylo zrobic caly pakiet, czyli dodatkowo prolaktyna, progesteron i estradiol

wtedy mozna by bylo sie pobawic w ewentualne zestawy, ktore by obnizaly jedne, a stymulowaly drugie hormony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1268
Jak się robi takie badania? Gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
qBOBASp
Jak się robi takie badania? Gdzie?


W laboratorium. Napewno w szpitalu masz coś takiego gdzie pobierają krew i można ją zbadać prywatnie/odplatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1268
Oddaje krew co miesiąc/dwa ciekawe czy tam są takie wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Nie ma to nic wspólnego z oddawaniem krwi. Aczkolwiek miejsce może być te same do badań/oddawania krwi.
Te Badania co ty potrzebujesz to są hormonalne.
Płatne.
Myślę że 100/150zl za wszystko. Zalezy gdzie mieszkasz. Każdy lab ma różne ceny.


Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2018-08-16 09:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Mój chłopak to robił :) cena około 200 zł :) warto zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
cena wyjdzie podobnie jak dobry booster testa jednak jak juz chcemy robic cos z glowa, to by wypadalo sprawdzic w ktorym kierunku przeprowadzic dzialania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wyjdzie taniej. Chyba, że masz na myśli caly pakiet androgenów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yohimbine i T5 - Gdzie kupić, jak dawkować?

Wiecej