SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekły ból całych pleców spowodowany przykurczem mięśni. Pomocy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 14081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
U mnie jest w wysłanych ale być może coś z serwisem nie tak , poszło ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 489
Już mam dzięki. Nie skorzystam w tej chwili ponieważ jutro zaczynam zabiegi. Mam tens+solux. Najpierw te zabiegi wykorzystam- darmo więc spróbuje :) a jak pan myśli? Czy takie zabiegi mogą pomóc? Czy to wogóle coś daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Są to same zabiegi fizkoterapeutyczne i nie ma co się po nich spodziewać jakiś szczególnych efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Moja recepta chyba stracila już waznosc. Daj sobie spokoj z klonem i innymi benzo. To zlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Neurolog nakazał wykonanie badania cpk ktore pokazalo ze mam wynik 1300 przy normie do 300. Wyczytałem ze moze to byc zapalenie miesni. Wizyte u nerologa mam dopiero za jakis czas a chciałbym wiedzieć wcześniej co to moze być. To leczy sie farmakologicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 448
cześć siwy dym i jak przeszło ci czy dalej się borykasz z problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Dalej. Okazalo sie ze mam przepukline c5/c6. Rehabilituje sie i czekam na wizyte u neurochirurga. Zobaczymy co on powie. Mozliwe ze bede musial sie poddac operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 489
Hej. Co z tobą? Ja także nadal się leczę. Postanowiłam jeszcze pójść na wizytę do Andrzej Kroszczyński. Robi igłoterapie, wstrzykuje znieczulenie, likwiduje punkty spustowe. Uczył się w USA. Ponoć kozak jest. Jak będę po wizycie napiszę. Trzymaj się... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Hej. Walki ciąg dalszy. Wstrzyknal mi neurochirurg blokade sterydowa w okolice przepuchliny ale nie pomogło za bardzo. Lecze sie caly czas terapią McKenziego i czekam. Neurochirurg powiedzial mi zr moze dojscie do siebie zająć nawet rok. Rehabilituje sie i czekam. Daj znać jak bedziesz pom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 489
Ok. Z tymi blokadami uważaj. Ja dostałam taki zastrzyk ze sterydu i tak mi się pogorszyło ze przez miesiąc myślałam że kuźwa z 5 pietra przez okno wyskocze. Jakiś chyba nerw mi ten steryd dotknął czy coś. Lub zastrzyk sie rozlał. Heh... Jak będę po to dam znać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia? Czy tłuszcz?

Następny temat

sex po odstawianiu sterydow

WHEY premium