SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekła biegunka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Cześć, od 3 miesięcy mam dietę i jakoś od dwóch i pół mam biegunkę i bóle w okolicach żołądka bardzo często po jedzeniu. Od lekarza dostałem tabletki na jelito drazliwe, w jak je jadłem to połowa objawow ustapila, Bobek wyglądał prawie normalnie - tabletki się skończyły i wszystko się nawrocilo.

Mam to po każdym posiłku, nawet pojednym jajku rano, juz próbowałem z jedzeniem i to chyba nie wina posiłków

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli lekarz generalnie chce ocenić dzięki gastroskopii dokładnie górny odcinek przewodu pokarmowego i widocznie podejrzewa że tam jest żródło problemu , dobrze że masz badania a nie jak to często bywa jest leczenie w ciemno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A jak jadłes "przed dieta"? Masz duzo kcal i bardzo dużo tłuszczy, które tak mogą działac. Zredukowałabym tłuszcze znacznie. I wyrzuciła płatki owsiane z pierwszego posiłku.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Przed "dieta" jadłem prawie tak samo, tylko kaloroi mniej. Spokojnie, z moim metabolizmem nie tyje przy tym zapotrzebowaniu. Kiedyś byłem na diecie masowej opierajacej się na tłuszczach nasyconych i nie miałem żadnych problemów w WC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak nie wiesz od czego, to przebadać układ pokarmowy, bo to nie jest normalna sytuacja jak po każdym posiłku Cię łapie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie tyjesz bo nie trawisz dobrze i nie przyswajasz. Jeśli lekarz stwierdził jelito drażliwe, to ja bym obcięła kalorie, przeszła na niższa ilość tłuszczy, i obserwowała. To, że kiedyś było dobrze, nie znaczy, że teraz tez będzie. Oliwa to nie są nasycone kwasy tłuszczowe tak na marginesie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jaki lek brałeś?
jak wyżej, w pierwszej kolejności wywaliłbym płatki owsiane, jeśli nie pomoże to nabiał spróbować odciąć

aa no i oczywiście podstawowe badania diag



Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-06-04 10:53:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na start zdecydowanie zmniejszyć liczbę tłuszczy w diecie oraz wykonać podstawowe badania laboratoryjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Jutro ide do lekarza na dalsza czesc konsultacji.

Jak się bada układ pokarmowy?

Tak na marginesie, zadam drugie pytanie bo widze ze naprawde potraficie rzucic paroma dobrymi pomyslami:
od tygodnia mam problem z zasypianiem po posilku Zdarzylo mi sie juz 2 razy po drugim sniadaniu w pracy doslownie zasnac przy maszynie na ~1 godzine, nawet jak mnei budzili to ledwo kontaktowalem

Juz ktorys raz ostatnio jak wracam, zjem obiad to mija chwila i ja po prostu ledwo co zdaze budzik nastawic lub wyslac sms zeby mnie ktos obudzil, bo padam i spie - Dzis wrocilem o 15, zjadlem o 16 i dup, przed chwila (20:45) wstałem i od razu zmierzylem cisnienie - 105/50.
Ostatnio jak zasnalem o 18, to wstalem o 9 rano, budzik do pracy nie zadzialal. Tak samo w weekend, w nocy 11 godzin snu, wstaje, sniadanko o 7 i GameOver, spie do 14..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
badania w zależności od tego czego się szuka - krew, kał, endoskopowe, usg itp.
Te mulenie po posiłkowe, pierwsze co się nasuwa to jakieś problemy z gospodarką cukrową. imo wskazana szeroka diagnostyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Te dolegliwości raczej nie mogą być wywołane cypionatem testosteronu, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
biegunki czy zjazdy po posiłkowe?
ogólnie to niet, chyba że widzisz idealną zależność między wystąpieniem dolegliwości a wprowadzeniem teścia, wtedy można się zastanowić


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-06-05 06:33:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemywanie tatuażu

Wiecej