SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przewóz odżywek do Islandii

Wysłana -
Witam może ktoś z was przewoził samolotem odżywki z Polski do Islandii? Chciałbym się dowiedzieć czy jest taka możliwość a jeśli jest to w jakich ilościach. Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
odżywki i suplementy to środki spożywcze. W związku z tym nie powinno być żadnego problemu jeśli tylko są oryginalnie zapakowane i nie ma podejrzenia, że przewozisz coś innego pod przykrywką supli.
Wysłana -
A czy moga byc otwarte czy musza byc fabrycznie zapakowane ? Praykladowo jak mam opakowanie białka juz otwarte to nie bardzo brac ze soba ?
Wysłana -
Noe znam sie dokladnie ale wg racjonalnego myslenia to raczej tylko orginalnie zamkniete
Wysłana -
jw wszystko musi byc zamkniete inaczej nie przejdzie
Wysłana -
Otwarcie może niestety budzić podejrzenia że może chcesz tam przemycić sól zamiast białka. A jak wiemy sól to biała śmierć
Wysłana -
nawet z zywnoscia jest tak, ze nikt z Twim napojem Cie nie przepusci, tutaj trzeba liczyc sie z tym, ze polowa supli moze zostac na lotnisku, jak ktos sie uprze, bo stwierdzi, ze masz 3 roznw proskzi, ktore jak polaczysz ze soba stworza ladunek wybuchowy
Wysłana -
Przewozisz normalnie. Otwarte też przechodzi. Przy szczegółowej kontroli do tego typu produktów nie było zastrzeżeń po pytaniu "co to jest i co jest w środku" ale nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Mowa o bagażu głównym.

Zmieniony przez - 21dorian21 w dniu 2018-07-01 15:00:17
Wysłana -
Otwarte mam na myśli kreatyne w kapsułkach i nie wiem czy wlasnie brac czy nie
Wysłana -
Nikt Ci nie napisze co będzie na lotnisku. Mogą się przyczepić i nie przewieziesz, a może być tak, że nikt nic nie powie.
Wysłana -
Dokładnie.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź