SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przetrenowanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
powiedzcie co bnedzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku preztrenowania?? trening z mniejszą intensywnością czy może przerwa w treningach?co o mnie:pracujeprzy robieniu płotów z betonu,ciężko nie jest ale praca 7godzinna i prawie non stop.19 lat staż 4 lata.do tej pory wszystko pięknie ładnie zrobiłem cykl na mase,zrobiłęm 3 tyg cyklu na siłe i przez te 3 tyg z max 110 poszła mi na 116.bez supli i odzywek.cykl siłowy trwa 4 tyg ale sobie odpuszczam ostatni tydzień z wiadomego powodu.oznaką przetrenowania była 2 seria wyciskania na klatke,zwiększyłem ciężar z 1 serii o 4kg i mnie przy 5 powt zatkało:/ zmiejszyłem o 10 kg i to samo ledwo co 7 powt:/ dieta jest regeneracja też stosuje cały czas HMB tylko i mam zamiar po przerwie wziąść nitro+HP białko bcaa gllutamine.białko i glutamina będą przez dłuższy czas podawane.co radzicie?

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
miketyson ==> stary sprzęt waży raczej tyle samo co nowszy (chyba, że rdza od środka zżera )wiec wole tam gdzie taniej.... no i Prezes wymiata

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
przerwa tak z 2 tyg

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
nom i dodam że w piłeczke sie grywa teraz na hali raz-dwa razy w tyg

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to ze cie zatkało nie koniecznie oznacza przetrenowanie- moze gorszy dzien, mniej pojadłes, nie wyspałes się, albo nie chciało ci się cwiczyc.

jak czujesz się przemęczony to zrób wolne tydzien od siłowni.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ten staż to na siłce czy przy płotach ?
jeżeli jest to rzeczywiście przetrenowanie to lepsza jest przerwa w treningach

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ale myslę że przerwy wystarczy tydzień a nie 2.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
hgehehe ten staż tro na siłce hehe dobre <ok> przy płotach to od czerwca sie pracuje może ktoś czegoś szuka?

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
kolos na jaka silownie chodzisz bo ja tez z bialegostoku

"Zawsze mozesz być lepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
miketyson -> on tylko przy plotach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
sołtys 88 matura w tym roku a ty czytać nie umiesz;] nie widzisz że pytanie jest do "kolos" a nie do mnie ;]

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czytac umiem a to ze Ty masz problemy ze zrozumieniem to mi przykro bo moj kolega kolos zna sie na robieniu przy plotach i o to mi chodzilo :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening[0.5 roku stazu] prosze ocenic

Następny temat

Zeszyt notatek

WHEY premium