SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeterminowane odzywki_pilne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Dostalem dziś od kolegi całą siatke odzywek, on sie kiedys nagrzał na siłownie i kupil towaru za chyba 5 baniek, bral pare dni i mu sie znudzilo i *** do szafy i tam lezaly az do dzis, bo dopiero dzis sobie przypomnial ze to ma! Wiec dał mi Glutamine i Kreatyne olimpa, Egg protein tez olimpa, pro stara 70 % megabola, carbo ultimate i bcaa inkospora. Bcaa naszescie jest jeszcze wazne, co prawda tydzien, ale wazne, a cala reszta byla wazna albo do konca 2002 albo do polowy 2003. Byl juz podobny post, ale wypowiedzialo sie malo osób i malo konkretnie, zdania byly podzielone, ze niby mozna miec sranie po tym itd. Te bialko i wegle w proszku ani nie smierdzą , ani nie wygladają dziwnie, tak samo glutamina i kreatyna ktora jest w tabletkach, no i wlasnie nie wiem co z tym zrobic. U mnie to sie nie przelewa i odzywki raczej kupuje okazyjnie, i jednak serce mi krwawi jak mialbym wyrzucic całą siatke odzywek do kosza! Moze one nie tracą swoich wlasciwosci, a w swietle prawa kazdy produkt musi miec date waznosci, nawet glupia woda mineralna, ma termin przydatnosci ok roku. A nawet jak ją otworzysz i postoi rok i wypijesz to nie sądze zeby sie ktoś otruł, no i mam nadzieje ze moze tak samo jest z tymi odżywkami. Prosiłbym was o opinie w tej sprawie, najlepiej kogos kto ma glowe na karku i moze sam mial i prubowal takich odzywek, bądź naprawde na tym sie zna, bo texty ze bede mial sranie itd, to juz nawet mnie nie bawią. Z góry dzieki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Nikt ci nie powie na 100% ze to mozesz brac a tego nie!
A ile to wszystko stalo otwarte? 5lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No napisalem ze odzywki są przetermnowane o ok rok. Stalo zamkniete i w suchym miejscu. Kazde opakowanie ledwo napoczęte. Wiesz chodzi o to zebym nie rozwalił sobie wątroby, i wlasnie prosilbym o opinie czy to sie moze tak skonczyc, bo wiadomo ze gdybym zaczal to brac i mialbym bóle brzucha, sraczke itd, to bylby sygnal ze jest z tym cos nie halo, Ale gdybym bral i nie mialbym bulów, a kiedys na badaniach by wyszlo ze mam cos z wątroba przez to to bym wcale sie nie ucieszyl, Wiec pytanie jest glownie pod kątem zdrowotnym, czy zazywanie odzywek i supli po terminie jest jakos szczegolnie groźne dla zdrowia/wątroby, czy skonczyc sie moze tylko rozwolnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
wszystkie przeterminowane produkty sa w jakims stopniu grozne dla zdrowia...Chodzilo mi o to kiedy ten twoj kumpel otworzyl te odzywki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz po kupnie, czyli z 2 lata temu pewnie, moze troche mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
hehe2lata sporo ja bym nie ryzykowal ale jak chcesz
Kretke bym na pewno wywalil, glute tez,
Bialko mozesz sprobowac ale wiesz jak moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
szkoda ze dopiero teraz ci dal!tyle odzywek sie zmarnowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
hmmmm
ja zjadłem 1kg białka które miało termin do konca 2003 i jakos zyje

na twoim miejscu wcinał bym je spokojnie
nie wiem co widzisz dziwnego,ze ktos pisze,ze mozna dostac sraki .To czeste przy przeterminowanych odzywkach,wiec kup sobie GameBoya,bo bedziesz czesto chodził do kibelka

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A myslicie ze taka odzywka rok po terminie, to nie stracila swoich wlasciwosci? czy np bialko nie przeleci mi tylko przez bebechy nie powodujac zadnego efektu anabolicznego , poprostu jak woda i wysram? Ciekawe jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
jesli straciła swoje właściwosci to najwyzej ci nie pomoze, moim zdaniem gdyby to było pół roku po terminie to moznaby je jeść spokojnie ale to jednak 2 lata, troche sporo, ale będąc na twoim miejscu chyba bym sie zdecydował , raz sie zyje hehe

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
W sumie ciezko na to pytanie odpowiedziec moze byc tak samo jak z lekami.
Z drugiej strony inni biorą koksy i zyją to mysle ze po takiej dawce witaminek nic sie nie stanie, ale to jest moje skromne zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vasopro Ephedrine HCl

Następny temat

Co robić??

WHEY premium