sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Przestroga! Trener personalny !

Wysłana -
Witam,
W ciagu kilku miesięcy zrzuciłam dobre 10kg. Korzystałam ze zbilansowanej diety i ćwiczen. Nastąpił zastój. Stwierdziłam "ok, zgłoszę się do specjalisty, pomoże. Sama już nie będę kombinować" No i boom.. to za co zapłaciłam to jakaś porażka. Po ponad godzinnej konsultacji o tym m.in. że ograniczamy nabiał o węgle zwłaszcza w ostatnich posiłkach. Dostaje dzienna porcje twarogu i jogurtów z płatkami w ostatnich posiłkach (nieokolotreningowych). Co do treningu to jeszcze wielka tragedia, przy ustalonym ograniczeniu ćwiczeń na 4głowy uda dostaje cały dzień poświęcony właśnie tej partii. Zaraz prześle screnny pseudo diety i treningu do oceny. Gdy zażądałam zmiany w odpowiedzi dostałam wiadomość, ze nie widzi sensu zmieniać cokolwiek (plan na 3 miesiące, przez ten okres bym miała jeść wciąż to samo, cytuje "wszyscy jego podopieczni tak jedzą") gry chciałam zwrotu pieniędzy zaczęły się totalnie schody ale to już w dajszych postach zacytuje.
Oddaje do oceny.
P.S zero pytań co do badań, mojej wagi, wzrostu itd zero ustalonego makro ani zapotrzebowania kcal na cały dzień

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dzień treningowy
Wysłana -
Ze zdjęciem

Wysłana -
Witam. :)

To nie pierwszy i nie ostatni raz się stało. Wiele osób nieumiejętnie dobiera ''trenerów'' jak i ''dietetyków''.
Osobiście radzę wybierać bardziej świadomie - nie z pseudo portali.

Często zdarza się tak, że ludzie ''pokrzywdzeni'' trafiają na nasze forum po nieudolnej próbie odchudzania, często już z załamaniem metabolicznym np: po diecie FURIATA. Niemniej jednak jeśli ktoś nie wymaga badań to oznacza to, iż jest niczym innym jak maszynką do zarabiania pieniędzy, zero wiedzy, a jedynie marketing. Trochę to przykre, że ludzie się nabierają.. zamiast korzystać z usług prawdziwych specjalistów. Jeśli wszyscy podopieczni odżywiają się w taki sam sposób to bardzo współczuje im stanu zdrowia, gdyż dieta musi być odpowiednio spersonalizowana do potrzeb fizjologicznych danego organizmu.

,,jeśli będziesz głodna''
Bez komentarza..

1g wit. C po treningu spowolni procesy regeneracyjne.. w dodatku jest to zbyt duża ilość.
Unikanie węglowodanów na noc jest kolejnym fałszywym przeświadczeniem, eh.. dużo by tu gdybać.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 17:15:47
Wysłana -
Dokładnie. Dlatego też tu pisze jako przestroga, bo ludzie z odpowiednią wiedza tylko na tym tracą. Ja nawet nie rozpoczęłam tej diety i treningu, za bardzo dbam o zdrowie. Przesyłam dodatkowo jeden z dni mojego "treningu"

Wysłana -
Już nie trzeba, koleżanko. :)
Wystarczająco osoba układająca ten system się upokorzyła.

Zastanawia mnie jedynie fakt dlaczego zapłaciłaś
Wysłana -
Moja głupota, muszę przyznać. Zapłciłam zanim to dostałam. Gdy chciałam zwrot pieniędzy, bo to się ma nijak do naszej rozmowy to usłyszałam ze go za dużo pracy i paliwa kosztowało żeby mi teraz oddać. Post pisze dla przestrogi dla innych, aby pod żadnym pozorem nie współpracować z Maciejem Słowińskim z Poznania. To on jest autorem tych żenujących rozpisek. Mam nadzieje, że nikt nie zrobi sobie przez niego krzywdy.
Wysłana -
ten trener nie miał negatywnych opinii? to jest jakaś masakracja, brak danych, tyle wit. c , w dobie internetu i z pomocą np. tego forum można zadbać o wszystko, bezpłatnie a takie pokemony zarabiają
Wysłana -
Na pęczki takich.
Na przyszłość radzę współpracować z dietetykami z doświadczeniem i wiedzą.
Wysłana -
Właśnie rzecz w tym że żadnych opinii o nim nie było. Czas to zmienić.

Wysłana -
Chyba nie mogę tego czytać, bo mnie serce boli, że tacy ludzie się tym zajmują.
Niestety niszczą kwintesencje dietetyki.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 17:25:29
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź