SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga! Trener personalny !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Witam,
W ciagu kilku miesięcy zrzuciłam dobre 10kg. Korzystałam ze zbilansowanej diety i ćwiczen. Nastąpił zastój. Stwierdziłam "ok, zgłoszę się do specjalisty, pomoże. Sama już nie będę kombinować" No i boom.. to za co zapłaciłam to jakaś porażka. Po ponad godzinnej konsultacji o tym m.in. że ograniczamy nabiał o węgle zwłaszcza w ostatnich posiłkach. Dostaje dzienna porcje twarogu i jogurtów z płatkami w ostatnich posiłkach (nieokolotreningowych). Co do treningu to jeszcze wielka tragedia, przy ustalonym ograniczeniu ćwiczeń na 4głowy uda dostaje cały dzień poświęcony właśnie tej partii. Zaraz prześle screnny pseudo diety i treningu do oceny. Gdy zażądałam zmiany w odpowiedzi dostałam wiadomość, ze nie widzi sensu zmieniać cokolwiek (plan na 3 miesiące, przez ten okres bym miała jeść wciąż to samo, cytuje "wszyscy jego podopieczni tak jedzą") gry chciałam zwrotu pieniędzy zaczęły się totalnie schody ale to już w dajszych postach zacytuje.
Oddaje do oceny.
P.S zero pytań co do badań, mojej wagi, wzrostu itd zero ustalonego makro ani zapotrzebowania kcal na cały dzień

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Niewiarygodne to jest jacy ludzie są głupi, poważnie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-24 15:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Dzień treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Ze zdjęciem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam. :)

To nie pierwszy i nie ostatni raz się stało. Wiele osób nieumiejętnie dobiera ''trenerów'' jak i ''dietetyków''.
Osobiście radzę wybierać bardziej świadomie - nie z pseudo portali.

Często zdarza się tak, że ludzie ''pokrzywdzeni'' trafiają na nasze forum po nieudolnej próbie odchudzania, często już z załamaniem metabolicznym np: po diecie FURIATA. Niemniej jednak jeśli ktoś nie wymaga badań to oznacza to, iż jest niczym innym jak maszynką do zarabiania pieniędzy, zero wiedzy, a jedynie marketing. Trochę to przykre, że ludzie się nabierają.. zamiast korzystać z usług prawdziwych specjalistów. Jeśli wszyscy podopieczni odżywiają się w taki sam sposób to bardzo współczuje im stanu zdrowia, gdyż dieta musi być odpowiednio spersonalizowana do potrzeb fizjologicznych danego organizmu.

,,jeśli będziesz głodna''
Bez komentarza..

1g wit. C po treningu spowolni procesy regeneracyjne.. w dodatku jest to zbyt duża ilość.
Unikanie węglowodanów na noc jest kolejnym fałszywym przeświadczeniem, eh.. dużo by tu gdybać.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 17:15:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Dokładnie. Dlatego też tu pisze jako przestroga, bo ludzie z odpowiednią wiedza tylko na tym tracą. Ja nawet nie rozpoczęłam tej diety i treningu, za bardzo dbam o zdrowie. Przesyłam dodatkowo jeden z dni mojego "treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Już nie trzeba, koleżanko. :)
Wystarczająco osoba układająca ten system się upokorzyła.

Zastanawia mnie jedynie fakt dlaczego zapłaciłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Moja głupota, muszę przyznać. Zapłciłam zanim to dostałam. Gdy chciałam zwrot pieniędzy, bo to się ma nijak do naszej rozmowy to usłyszałam ze go za dużo pracy i paliwa kosztowało żeby mi teraz oddać. Post pisze dla przestrogi dla innych, aby pod żadnym pozorem nie współpracować z Maciejem Słowińskim z Poznania. To on jest autorem tych żenujących rozpisek. Mam nadzieje, że nikt nie zrobi sobie przez niego krzywdy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
ten trener nie miał negatywnych opinii? to jest jakaś masakracja, brak danych, tyle wit. c , w dobie internetu i z pomocą np. tego forum można zadbać o wszystko, bezpłatnie a takie pokemony zarabiają
2

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na pęczki takich.
Na przyszłość radzę współpracować z dietetykami z doświadczeniem i wiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Właśnie rzecz w tym że żadnych opinii o nim nie było. Czas to zmienić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Chyba nie mogę tego czytać, bo mnie serce boli, że tacy ludzie się tym zajmują.
Niestety niszczą kwintesencje dietetyki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 17:25:29
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie po treningu

WHEY premium