SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga! Trener personalny !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gracja, nie łatwiej, szybciej i bardziej bezboleśnie dla Ciebie i Twojego portfela było zalogować się tutaj i poprosić o pomoc? Tyle się pisze w necie a ludzie nadal dają się tak nabierać. Nie ma dnia bym nie czytał o cudownych "dietetykach". Ach, szkoda słów... Jedyny plus jest taki, że nie wprowadziłaś w życie tego programu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
SzeA
Gracja, nie łatwiej, szybciej i bardziej bezboleśnie dla Ciebie i Twojego portfela było zalogować się tutaj i poprosić o pomoc? Tyle się pisze w necie a ludzie nadal dają się tak nabierać. Nie ma dnia bym nie czytał o cudownych "dietetykach". Ach, szkoda słów... Jedyny plus jest taki, że nie wprowadziłaś w życie tego programu.


Myślałam, że jak zgłoszę się do "specjalisty" to się dokładnie zajmie moim przypadkiem. Dobrze ze mam na tyle rozumu, aby nie skorzystać z tego programu. Zabrakło mi go niestety gdy robiłam mi przelew. Oby nikt na Słowińskiego się nie naciął więcej i poszuka opinii na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Dudee piszą wyżej Furiata Masz na myśli Czarny furiat z fb co to w 30 dni robi mega przemiany??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
monkey22
Dudee piszą wyżej Furiata Masz na myśli Czarny furiat z fb co to w 30 dni robi mega przemiany??


Taaak, wysłał mi zdjęcie jakiegoś kolesia, który niby w dwa miesiac z zalanego tkanka tłuszczowa i niska masa mięśniowa zrobił formę na scenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
monkey22, przypuszczam, że dokładnie tego. Odnośnie tego, że można samemu zadbać o wszystko w dobie Internetu oczywiście się nie zgodzę - każdy przypadek jest indywidualny i o ile podstawy można spokojnie ogarnąć, tak bawiąc się trochę głębiej, czy naprawiając coś - dobrze mieć nad sobą ogarniętą osobę.
Sporo takich specjalistów, ale cóż.. Dla wielu wyznacznikiem jest jedynie sylwetka. Osoba, która wskoczy na zalecenia pseudo trenerów, obetnie makro, wykona sztywny trening i efekty tak czy siak będą. Pytanie tylko, czy warto na takie coś wydawać pieniądze i być może dodatkowo niszczyć zdrowie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
MsGracuch
monkey22
Dudee piszą wyżej Furiata Masz na myśli Czarny furiat z fb co to w 30 dni robi mega przemiany??


Taaak, wysłał mi zdjęcie jakiegoś kolesia, który niby w dwa miesiac z zalanego tkanka tłuszczowa i niska masa mięśniowa zrobił formę na scenę.


Przepraszam poprawka ! Chodzi o MACIEJA SŁOWIŃSKIEGO, współpracuje z TREC. Słaba dla nich reklama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Gwiazda TREC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadzam się z WnMPapa.

Jestem na tym forum już 5 lat i bezinteresownie pomagałem i nadal pomagam tysiące osobom (zresztą nie tylko ja, również inni użytkownicy. SFD to największe i najbardziej merytoryczne forum pod względem wiedzy i może być znakomitym rozwiązaniem dla osób którzy chcą się edukować jak i tych którzy potrzebują wsparcia w kontekście poprawy rozpiski żywieniowej, ale .. luźna (otwarta) porada - interakcja na forum nigdy się nie będzie się równała z indywidualnym prowadzeniem przez dietetyka - tak w gwoli ścisłości.

Niemniej jednak, w dzisiejszym świecie fitness jest pełno manipulantów .. dietetyk-trener-fizjoterapeuta (ludzie ala orkiestra ). W dodatku tego pokroju osoby mogą zrujnować zdrowie innym, a sylwetka tutaj nie ma nic do rzeczy. Owszem, można pozbyć się w krótkim okresie czasu wody, glikogenu, treści pokarmowej - zrzucić na wadzę dwucyfrową liczbę, a później się tym chwalić. Tylko pytanie brzmi czy warto dla tego chwilowego efektu niszczyć sobie zdrowie i sylwetkę ( w dłuższej perspektywie czasu) gdyż odchudzanie turbo również wzmaga katabolizm mięśniowy, w efekcie wyglądamy jak wieszaki. Generalnie można byłoby tutaj rozpisywać mechanizmy co się dzieje w naszym organizmie stosując tego typu praktyki żywieniowe, ale nie ma to sensu żadnego .. w tym temacie.

Na dole pojawił się Tadeusz Sowiński :)
Wg mnie jeden z najlepszych jak nie najlepszych autorytetów w dziedzinie dietetyki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 17:52:55
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
dudee
Zgadzam się z WnMPapa.

Jestem na tym forum już 5 lat i bezinteresownie pomagałem i nadal pomagam tysiące osobom (zresztą nie tylko ja, również inni użytkownicy. SFD to największe i najbardziej merytoryczne forum pod względem wiedzy i może być znakomitym rozwiązaniem dla osób którzy chcą się edukować jak i tych którzy potrzebują wsparcia w kontekście poprawy rozpiski żywieniowej, ale .. luźna (otwarta) porada - interakcja na forum nigdy się nie będzie się równała z indywidualnym prowadzeniem przez dietetyka - tak w gwoli ścisłości.

Niemniej jednak, w dzisiejszym świecie fitness jest pełno manipulantów .. dietetyk-trener-fizjoterapeuta (ludzie ala orkiestra ). W dodatku tego pokroju osoby mogą zrujnować zdrowie innym, a sylwetka tutaj nie ma nic do rzeczy. Owszem, można pozbyć się w krótkim okresie czasu wody, glikogenu, treści pokarmowej - zrzucić na wadzę dwucyfrową liczbę, a później się tym chwalić. Tylko pytanie brzmi czy warto dla tego chwilowego efektu niszczyć sobie zdrowie i sylwetkę ( w dłuższej perspektywie czasu) gdyż odchudzanie turbo również wzmaga katabolizm mięśniowy, w efekcie wyglądamy jak wieszaki. Generalnie można byłoby tutaj rozpisywać mechanizmy co się dzieje w naszym organizmie stosując tego typu praktyki żywieniowe, ale nie ma to sensu żadnego .. w tym temacie.

Na dole pojawił się Tadeusz Sowiński :)
Wg mnie jeden z najlepszych jak nie najlepszych autorytetów w dziedzinie dietetyki.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 17:52:55



Może powinnam się z Sowińskim skontaktować, nie ze Słowińskim. Zdecydowanie "coś" poszło nie tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tadziu raczej nie ma miejsc
Chłopak zabiegany :P
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie po treningu

Następny temat

Pieczeń z indyka - jakość

WHEY premium