SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeskakiwanie łokcja i narastający ból.pomocy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam problem tego typu że jeśli ćwicze na modlitewniku albo na biceps innymi ćwiczeniami to przeskakuje mi rzepka w lewym łokcju i słychac jak strzela , a po kilku chwilach zaczyna się narastający ból ,koledzy doradzali mi abym się rozgrzewał lepiej ale to nic nieskutkuje pomóżcie mi prosze...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolagen, glukosamine. stretching.

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
w lokciu nie ma "rzepki".
widac, ze lokiec jest przeciazony, a moze nawet i cos wiecej. ja bym przeswietlil, zeby sie przekonac co to,

a na pewno trzeba na dwa tygodnie ograniczyc cwiczenia i cwiczyc minimalnym ciezarem (5-8 kg) a dodatkowo smarowac lokiec mascia Veral

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki sprubóje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
i iść do lekarza...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obita kość?

Następny temat

Znieczulenie miejscowe a efedryna...

WHEY premium