SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przesiadka z multiple sport Olimp na Animal Pak.

Wysłana -
Witam. Aktualnie stosuje Olimp multiple sport oraz biorę z 4 tabletki musujące isostar i drugie tyle naprzemiennie magnes i witaminy takie musujące. Co do tych wszystkich musujących to łącze przyjemne z pożytecznym bo pije wodę ze smakiem a i dostarczam witamin itd. Generalnie przez pół roku nie stosowałem nic aż dwa tygodnie temu zakupiłem ten zestaw witamin i zauważyłem, że mam więcej chęci do życie i mniej odczuwam zmęczenie po pracy oraz po treningach znacznie mniej "zakwasów" czy ogolnie uciążliwych "dolegliwości" potreningowych. Teraz zastanawiam się czy przesiadka z tego co stosuje na animal pak byłaby mocno odczuwalna? Normalnie kupiłbym i sam ocenił ale tutaj cena jest 130zl/1.5 miesiąca i chce się zdecydować na stałą suplementacje lecz zastanawiam się czy warto tyle wydać czy nie odczuje nic? Pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zostan przy tym co masz, widocznie miałeś niedobory że odczuwasz działanie witamin i minerałów
Wysłana -
Miałem niedobory szczególnie, że trenuje bardzo siłowo 4 razy w tygodniu i pracuje po 12h więc na pewno będę teraz brał witaminy jednak naczytałem się o tym animal pak, że człowiek budzi się wypoczęty i wstaje pełny chęci a ja nieraz po prostu wstaje kompletnie beż życia.
Wysłana -
jak ktos ma faktycznie mocne niedobory, to moze byc uczucie tego typu, ze po witaminach chce mu sie zyc
Wysłana -
Jw . Jednak stawiam bardziej na placebo . Dla niektórych połykanie kaps to już 100% poprawy formy (-)
Wysłana -
Zgadzam się i nie wykluczam placebo jednak nie całkowicie ponieważ bule potreningowe itd zmniejszyły się z powiedzmy 100% do 10-20% gdzie jedyną zmianą w moim życiu były te witaminy co napisałem wyżej więc innej opcji nie widzę. Kolejna rzecz to brak takiego zmęczenia w pracy czy po pracy. Nie ciągnie tak do łóżka wieczorem a jeszcze są chęci na różne sprawy. Jestem ogólnie zadowolony i zastanawiam się czy nie pójść na całość i zainwestować w animal pak jednak jeśli odczuje różnice 5 czy 10% lepszych efektów niż z olimpem to nie opłaca się płacić 100zł zamiast 30zł.

Proszę mnie nie krytykować, za te procenty itd ponieważ to tak tylko dla łatwiejszego porównania.
Wysłana -
tylko nikt nie powie Ci ile procent CI da taka zmiana
Wysłana -
nie da się określić ile ci to da bo nikt nie wie czy masz niedobory albo jakie masz zapotrzebowanie, jednemu może dać dużo a drugiemu wcale, jak sytuacja finansowa pozwala to możesz spróbować a jak nie pozwala to nie, osobiście wolał bym te 100zł dołożyć do zdrowej diety jak jeszcze tego nie robisz
Wysłana -
ja obecnie nie jem mieszanek w ogole
stosuje tylko d3, k2, od czasu do czasu witamine c
magnez, cynk, potas i tyle
Wysłana -
Oba produkty są dobre, więc śmiało możesz stosować któryś z nich. Obojętnie, który.
Wysłana -
Ja tylko magnez i potas , przeżyje ?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź