SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przesiadka z multiple sport Olimp na Animal Pak.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10582
Witam. Aktualnie stosuje Olimp multiple sport oraz biorę z 4 tabletki musujące isostar i drugie tyle naprzemiennie magnes i witaminy takie musujące. Co do tych wszystkich musujących to łącze przyjemne z pożytecznym bo pije wodę ze smakiem a i dostarczam witamin itd. Generalnie przez pół roku nie stosowałem nic aż dwa tygodnie temu zakupiłem ten zestaw witamin i zauważyłem, że mam więcej chęci do życie i mniej odczuwam zmęczenie po pracy oraz po treningach znacznie mniej "zakwasów" czy ogolnie uciążliwych "dolegliwości" potreningowych. Teraz zastanawiam się czy przesiadka z tego co stosuje na animal pak byłaby mocno odczuwalna? Normalnie kupiłbym i sam ocenił ale tutaj cena jest 130zl/1.5 miesiąca i chce się zdecydować na stałą suplementacje lecz zastanawiam się czy warto tyle wydać czy nie odczuje nic? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zostan przy tym co masz, widocznie miałeś niedobory że odczuwasz działanie witamin i minerałów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10582
Miałem niedobory szczególnie, że trenuje bardzo siłowo 4 razy w tygodniu i pracuje po 12h więc na pewno będę teraz brał witaminy jednak naczytałem się o tym animal pak, że człowiek budzi się wypoczęty i wstaje pełny chęci a ja nieraz po prostu wstaje kompletnie beż życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak ktos ma faktycznie mocne niedobory, to moze byc uczucie tego typu, ze po witaminach chce mu sie zyc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Jw . Jednak stawiam bardziej na placebo . Dla niektórych połykanie kaps to już 100% poprawy formy (-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10582
Zgadzam się i nie wykluczam placebo jednak nie całkowicie ponieważ bule potreningowe itd zmniejszyły się z powiedzmy 100% do 10-20% gdzie jedyną zmianą w moim życiu były te witaminy co napisałem wyżej więc innej opcji nie widzę. Kolejna rzecz to brak takiego zmęczenia w pracy czy po pracy. Nie ciągnie tak do łóżka wieczorem a jeszcze są chęci na różne sprawy. Jestem ogólnie zadowolony i zastanawiam się czy nie pójść na całość i zainwestować w animal pak jednak jeśli odczuje różnice 5 czy 10% lepszych efektów niż z olimpem to nie opłaca się płacić 100zł zamiast 30zł.

Proszę mnie nie krytykować, za te procenty itd ponieważ to tak tylko dla łatwiejszego porównania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tylko nikt nie powie Ci ile procent CI da taka zmiana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
nie da się określić ile ci to da bo nikt nie wie czy masz niedobory albo jakie masz zapotrzebowanie, jednemu może dać dużo a drugiemu wcale, jak sytuacja finansowa pozwala to możesz spróbować a jak nie pozwala to nie, osobiście wolał bym te 100zł dołożyć do zdrowej diety jak jeszcze tego nie robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ja obecnie nie jem mieszanek w ogole
stosuje tylko d3, k2, od czasu do czasu witamine c
magnez, cynk, potas i tyle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Oba produkty są dobre, więc śmiało możesz stosować któryś z nich. Obojętnie, który.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Ja tylko magnez i potas , przeżyje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko dla uzupelnienia ?

Następny temat

Początkująćy,dieta,białko,kreatyna

WHEY premium