SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa w kuracji z powodu kontuzji. POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1557
Witam mam problem, tej zimy postanowiłem zrobić sobie drugą kuracje z deki, omki i winka kolejno po 10, 15, 15 strzałów i dodatkowo oczywiście odblokowanie. Niestety po 3 strzalach deki i tyleż soamo omki nabawiłem się deliktnej kontuzji łokcia prawego. I tu rodzi się moje pytanie - czy jest sęs kontynuowania kuracji po nazwijmy to okresie "rehabilitacji" trwającym załóżmy nie dłóżej niż 2 tygodnie. Z góry dziękuje za wszelkie opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak delikatna kontuzja, to nie przerywaj. co to w ogole jest "delikatna kontuzja"? jak troche boli, to ocieplacz/bandaze na lape i cisniesz. jak mocno boli, to dopiero jest kontuzja i trzeba inaczej. albo polec lzej z wyciskiem albo calkiem odpusc i rob martwe ciagi, przysiady...

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-03-05 11:18:23

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1557
Mówiąc delikatna kontuzja miałem na mysli bół który jest dokuczliwy ale pozwala na zrobienie serji wyciskań ze sztangą o wadze 100 kg. Więc uważasz że po tej przerwie brać tak jak do czasu kontuzji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale o jakiej przerwie mowisz?
przeciez boli cie lokiec, a nie masz zlamanego kregoslupa.

trenuj dalej, tylko nie angazujac lokcia w ruchy wyciskajace. mozliwe, ze martwy troche bedzie ruchal lokiec, ale moze w ogole go nie meczyc - musisz sprawdzic. w siadzie wystarczy szerzej rozlozyc dlonie na sztandze, zeby wyeliminowac naprezenia na barki, lokcie i predramiona - wiec siady mozesz robic na luzie, to samo z suwnicami, brzuchem, dolnym grzbietem, dwuglowymi ud, najszerszymi (zapewne).

nie widze powodow do przerwy.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1557
Dobrze więc załóżmy, że zrobie 1 tygodniową przerwe bo naprawde boje się, że nabawie się czegoś powarzniejszego np. pęknięcia kości tak jak miało to miejsce w łokciu lewym. Czy zmieniać rozpiske przyjmowania strzałów czy pozostać przy tej i tylko jakby przesunąć ją o 1 tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie, nic nie przerywaj. a tak z ciekawosci - robisz w ogole siady i martwe, czy tylko biceps i wyciskanie na plaskiej? bo cos mi mowi, ze wlasnie ta druga opcja ;->

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1557
Zaspokoje twoją ciekawość owszem robie martwe ciągi i przysiady choć coprawda te drugie na maszynie. Czyli uważasz że powinienem nie przerywać treningów a co najwyżej na krótki czas mniejszyć ich intensywność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tak, zwlaszcza wyciskanie .

przysiady na maszynie to nie przysiady

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jakie środki? co na nie? co na tak?:)

WHEY premium