SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Przerwa w cyklu

Wysłana -
Witam,

Wiek 39, 3 cykl po 11 latach (enan solo 350mg/tydzien i 5 tydzien). Niestety niezależna ode mnie przerwa w cyklu (nagły wyjazd za granicę na 12 dni i brak soku).
Czy wracać po 12 dniach i jechać dalej czy się odblokować i zacząć za 2 miesiące. Nie za bardzo chcę przerywać, wiem że tąpnie stężenie ale wolę zostać ON. Proszę o porady.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Daj w dzien wyjazdu 700mg i wroc i kontynuluj cykl
Wysłana -
Skąd 700mg... daj normalnie dawke co masz w planie 350mg, wracasz i dalej wg planu lecisz. Biłem ~8mies testa co 15dni i nic niepokojącego się nie działo.
Wysłana -
Nie masz możliwości zabrania jednej pompki??
Jeśli nie to wbijasz w dniu wyjazdu i tyle
Wysłana -
W dniu wyjazdu sobie zapodasz i po problemie
Wysłana -
Witam. Niestety podroz i delegacja sie przedluzy, nie mam szans zalatwic tutaj tescia ani nie mam nawet dostepi do silki. Mam natomiast listek tamoxifenu wziety na wszelki wypadek (soku nie chcialem brac przez granice i odprawe celna).

Pytanie do was - bylem na enan 250e5d i jestem po 7 szotach, mysle tez ze mam troche wywalone estro (ciagle glodny, ciag na slodycze, zaczela sie retencja), od ostatniego 18 dni (zostaje na nastepne 14), ile tego tamo wziac i czy poradzi sobie z tym estro?

Wyspy Owcze to piekne miejsce ale zadupie, zwlaszcza na projekcie w dziczy :)
Wysłana -
No i oczywiscie czy 20 tabsow starczy na odblok, od pazdziernika do marca mam nigdzie nie wyjezdzac wiec zrobie te 16 tyg enana.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź