SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa od redukcji, co dalej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3463
Jako iż nie uzyskałem odpowiedzi na pytania to postanowiłem sam podjąć decyzję. Powiedzcie proszę czy słuszną. Obliczyłem zapotrzebowanie ze wzoru i wyszło 2752 kcal. Od jutra wchodzę na tyle i patrzę co się dzieje. Jeśli nic się nie będzie działo to ucinam z węgli. Dieta i trening bez zmian. Postaram się tylko ćwiczyć z większym obciążeniem a mniejszą ilością powtórzeń. Tak będzie okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Proponuję wprowadzić delikatne zmiany w treningu zamieniając sztangielki na sztangę i prawdziwy ciężar A sztangielkami możesz dobić mięśnie pod koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3463
Poprawki na pewno zastosuję. Przecież człowiek uczy się całe życie. Po to piszę temat na forum, żeby się czegoś nowego dowiedzieć. Jednak chciałbym znać odpowiedź czy obrany przeze mnie cel jest w porządku i czy mam szanse na jakąś rekompozycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
By mówić o rekompozycji wrzuć zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rekompozycja to szeroko pojęte znaczenie.

Wstaw zdjęcie sylwetki jak i zrewiduj plan treningowy.
Trenowanie do upadku mięśniowego nie jest optymalnym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wrzuć tutaj zdjęcia. W linku nie chce mi się wczytać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3463
Proszę zdjęcia. Jakie podjąć działania w takim razie?








Zmieniony przez - syen w dniu 2018-06-02 10:15:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ulega wątpliwości, iż należy poprawić postawę sylwetki. Celem powinna być budowa masy mięśniowej, tutaj nie ma mowy o redukcji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3463
No okej, ale co jeśli ten tłuszcz mi na tyle przeszkadza, że źle się czuję w swoim ciele? Nie mogę go po prostu dopalić a potem robić masę? Albo może jakaś rekompozycja by się udała? Obliczyłem ze wzoru zapotrzebowanie 2750 kcal. Trzymać się tego? Dodać, uciąć?


Zmieniony przez - syen w dniu 2018-06-02 10:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz dopalić tłuszcz, tylko będziesz wyglądał jak kościotrup.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurt proteinowy

Wiecej