SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Przeraża mnie mój wzrost...

Wysłana -
Mam 14 lat,rocznikowo 15 za pół roku będę mieć 15. I mam 194 cm wzrostu... Jestem przerażony tym że jeszcze mogę urosnąć czego bym nie chciał. Bardzo odpowiada mi mój obecny wzrost czyli te 194 cm i nie chciałbym już urosnąć ani 1 cm, tylko boję się że to jeszcze może się zdarzyć bo jestem młody bardzo. Zawsze byłem tym z tych wyższych ale taki wzrost w takim wieku już mega mnie przeraża. Wiem że tu siedzi dużo specjalistów, różnych fizjoterapeutów itd. a więc jak myślicie, mogę jeszcze urosnąć? Miałem robiony wiek kostny i mam taki jak mój wiek prawdziwy. Dodam jeszcze że ostatnie 2 lata jakoś tak +/- mój wzrost na całe szczęście trochę przyhamował i rosłem tak 2,3 cm na rok.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nikt tego nie wie, ja np od ok 8 klasy czyli około 14-16 lat już więcej nie urosłem. Możliwe że skok masz już za sobą.
Wysłana -
Koleś chciałbym mieć taki zaj**isty wzrost.Siłownia może zahamować wzrost .Dźwigaj ciężary to jest dobra rada.
Wysłana -
Weź takich głupot nie pisz, znam osoby co trenują i nic im siłownia nie zahamował.
Wysłana -
A czemu u mnie zahamowała wzrost?
Wysłana -
A skąd wiesz że to ona zahamowała a nie zwyczajnie jest to okres co mniej urosłeś ?

Do autora tematu jak najbardziej jest możliwość że jeszcze urośniesz, może być kolejny skok gdzie w dość krótkim czasie podskoczy pare centymetrów.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź