SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina pachwinowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIESTETY MAM JA I NIE WIEM CO W ZWIAZKU Z TYM ??CZY MOGE DALEJ CWICZYC CZY NIE BEDE MIAŁ POWIKŁAN PROSZE O POMOC :) thx DODAM ZE MAM PRZEPUKLINE PACHWINOWĄ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
hej, mialem kiedys przepukline pachwinowa, ogolnie bylo to tak-powiekszylo mi sie jakby jedno jajko, jak sie najadlem, bylo wieksze, poszedlem do lekarza i stwierdzil przepukline, a jak ja masz, to MUSISZ ZOPEROWAC, jesli cwiczysz, to bedzie coraz wieksza, bo miesien bedzie Ci sie bardziej rozchodzil i ''flaki'' beda bardziej wychodzic, ogolnie to nic wielkiego, ale pare dni polezysz w szpitalu a ok rok MUSISZ dac spokoj z silownia, ja zaczalem cwiczyc po ok 7-8 miesiacach, teraz zostala tylko blizna, jeszcze raz powiem-IDZ DO LEKARZA, MUSISZ JA ZOPEROWAC!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
lekarz będzie wiedział lepiej.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Cholera sam padłem ofiara swojej medycyny....Strasznie mnie po treningu boili lewe jajko,do tego jest niżej niz prawe(jak u 99% mężczyzn) ale po treningu jest naprawde srogo nizej, boje sie ze cos mi schodzi do jajek, jakies jelitr parszywe czy cos........ az sie boje badac.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-10-12 21:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4319
mialem podobna sytuacje, tylko w moim przypadku mialem powiekszone wezly chlonne pachwinowe i jak to ja nie poszedlem do lekarza az pewnego dnia zaczelo mnie bolec lewe jadro i zauwazylem ze jest nizej (tak jak w twoim przypadku). W koncu postanowilem sie wybrac do lekarza ktory stwierdzil ze przez nieleczone wezly chlonne zebral sie plyn ktory w koncu zacza splywac do jadra. Bolalo jak jasna cholera ale naszczescie skonczylo sie na antybiotyku. Radze nie ryzykowac...

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najlepiej to ją zoperować (jak bys mieszkał w Poznaniu to bym cos doradził)
ćwiczyć to lepiej nie ćwicz - tylko spowodujesz powiększenie przepukliny
gorzej bedzie potem wszystko do kupy poskładać

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Jak masz to operuj od razu, pozniej moga byc problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Moj kolega mial przepukline niedawno.Ile nie bedzie mogl cwiczyc na silce ?
1

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3229
he a ja sie balem dlaczego mi lewe jajko wisi bardziej niz drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tyle ile powie chirurg
on otwierał i widział jak wszystko wygląda , wie jaką metodę zastosował itp
a co do wiszenia jajek to jest to anatomia ze lewe bardziej wisi !

a co do przepuklin - ostatnio widziałem 35letnia przepuklinę pachwinową która zeszła w mosznową .....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 775
mi ostatnio prawe wisi i zauważyłem że mam jakies dodatkowe wyposażenei w mosznie i guzek mi wyszdł na łonie. RObiłem 6 weidera itp z 5 razy i to chyba od tego. Boli ten zabieg bo juz sie tak 3 miesiące zastanawiam czy ic na niego niech mi ktos powie co go juz ciahaali bardzo prosze z góry dzięki:)

<<<<<<><><><><><><><><><><><><><>>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 775
pomoże ktoś?? czy nie

<<<<<<><><><><><><><><><><><><><>>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w podniebieniu..

Następny temat

staw biodrowy

WHEY premium