SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina a treningi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1489
Witam serdecznie!!Niedawno dowiedziałam się, że jestem nosicielka przepukliny :P pachwinowej. Za 2 tygodnie czeka mnie zabieg -operacja laparoskopowa. BaRDZO UBOLEWAM nad tytm, gdyz często bywałam na siłowni, a po zabiegu nieststy będzie to niemożliwe. Czy ktos miał taki zabieg wykonaywany???Nie wiem czy będę mogła wrócić na siłownię czy może trening siłowy będzie nieodpowedni dla mnie przynajmniej przez jakis czas???A może przez początkowy czas pozostaje mi wykonywac tylko aeroby????Proszę o radę, jeśli ktoś ma jakiekolwieg doswaidczenie na tym polu. Z góry dziekuję, APAPAP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czeka Cię odpoczynek przez jakieś pół roku.Musisz się oszczędzać przez ten okres czasu.Gdy minie możesz powoli zaczynać treningi.Stopniowo!Na początek "delikatne" aeroby.Z biegiem czasu zwiększysz intensywność treningu i powrócisz do dawnej formy.Musisz uważać żeby nie przytyć!!!najlepiej ułożyć sobie jakąś dietę. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1489
No to bardzo fajnie!!!Kurcze jestem troszkę załamana- mam nadzieje, że ten okres nie jest zbyt wydłuuuużony-ufam, że nie. Tym barxziej, ze lubie aktywny tryb zycia i tą całą otoczkę :D madafak!!!Wierzę, że uda mi się szybciej -w granicach rozsądku- powrócic do sprawności, bo chyba bedzie ze mna źle. Zdrowie przede wszystkim!!!a o diecie to powaznie już prędzej myślałam - cos się wymysli (mam nadzieję). Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1489


Najgorszy będzie powrót do "rzeczywistości" al epoczekamy zobaczymy..:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wierzę ,że Ci się uda przetrwać ten trudny okres!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1489
dzieki za wsparcie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
cześć
właśnie trafiłaś na poprzepuklinowego pacjenta
ja byłem na siłowni już 2 tyg. po operacji, ale operowany byłem metodą tradycyjną z dodatkowo założoną siatką zabezpieczającą,
zacząłem od aerobów i ćwiczeń przy małych obciążeniach itd.
Po miesiącu robiłem juz przysiady z pełnym obciążeniem....wszystko zależy od operacji i wielkości przepukliny

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1489
Hej KOledzy i KOloezanki!!!juz wiem wszystko na temat mojego zabiegu. Wykonany bedzie matoda laparoskopową i z tego co mi powiedział Miły Pan Lekarz-jest to bardziej odpowiednia metodadla "sportowców", zas okres powrotu do pełnej zdolnosci ruchowej jest minimalny.Bez kłopotów i zbednego cierpienia. Po około 2 tyg mogę ćwiczyc-oczywiscie rozsądnie i z wyczuciem :) Nioc tylko pomarzyc!!!:0))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam ziomka NORTONA jak bedzie niech tu zajzy

Następny temat

Mleko + zgaga

WHEY premium