SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina a bezplodnosc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Guru i Małgosiu ma pytanie czy przepuklina ktora mam od malego (pachwinowa)moze spowodowac ze bede bezplodny!!?? i czy jeszcze jakies inne skutki uboczne moga byc?? postanowilem isc do lekarza po skerowanie!! aha i jeszcze jedno czy jak nie chce byc operowany w swoim miescie to moge poprosic o skierowanie do szpitala wojewodzkiego w Olsztynie lub do szpitala wojewodzkiego w Elblag??!! jezeli wiecie cos na temat tych szpitali i znacie ich opinie w Waszym srodowisku(lekarskim) to prosze o przedstawienie mi ich!!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcale nie jest mi żal, że to nie jestem ja. Nie zawsze można wszystko wiedzieć najlepiej.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do 31.12.2002 obowiązują "stare" zasady funkcjonowania służby zdrowia. Skierowanie do szpitala może dać Ci KAŻDY lekarz (również z gabinetu prywatnego). Ty możesz z tym skierowaniem zgłosić się do KAŻDEGO szpitala na ternie kasy chorych, właściwej dla miejsca płacenia składek. Co do możliwości leczenia w szpitalach poza własną kasą, ustawa o Powszechnym Ubezpieczeniu Zdrowotnym mówi, że chory ma wolny wybór. W rzeczywistości często wymagana jest zgoda na leczenie poza terenem własnej kasy. Co do jakości szpitali nie mam podstaw, żeby się wypowiadać. Co do bezpłodności, to jak zawsze poczekam na głos Małgosi. Mogę powiedzieć tylko tyle, że długotrwały ucisk powrózka nasiennego, lub jądra w przypadku przepukliny mosznowej, może spowodować zmiany w obrębie jądra.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy znasz moze opinie jaka maja te szpitale w Waszym kregu??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dotarły do mnie żadne negatywne oceny.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Guru teraz czekamy na informacje jakie posiada Małgosia na ten temat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie słyszałam i nie znam negatywnych opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Małgosiu a mozesz napisac cos wiecej na temat bezplodnosci??!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Molo a co Cię konkretnie interesuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim jakie sa skutki tak dlugo nie leczonej przepukliny?? i czy moge byc bezplodny?? Malgosiu jestes lekarzem?? jak tak to gdzie pracujesz??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
No ta ja jeszcze dorzuce pytanie ktore mi sie nasunello po przeczytaniu tego tematu. Czy przepuklina w okresie niemowlecym 0,5 - 1 roczka moze spowodowac bezplodnosc? I czy sa jakies podstawy zeby pod tym katem sie przebadac?Zaznaczam ze od tego czasu nie mialem klopotow tzn po tamtej operacji.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepuklina wrodzona rządzi się innymi prawami, a w sytuacji, kiedy jest szybko zoperowana - nie daje trwałych uszkodzeń. Poza tym starczy jedno zdrowe jądro (tak naprawdę to jeden żywy plemnik).

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hhhmmm zap[odajcie cos an kolano

Następny temat

Guru oświeć (bilirubina)

WHEY premium