SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7412
a wiuec kieruje sie do was z moim pytaniem i nie chce slyszec wypowiedzi typu "wyszukiwarka" bo szukalem w wyszukiwarce i nie znalezlem tego o co mi chodzi.
Wiec chodzi tu o to ze mam bule w dolnej czesci brzucha tak raczej z lewej strony ale jest to raczej pośrodku dolnej czesci brzucha delikatnie na lewo. Pierwszy raz poczulem ten bul kiedy szedlem do domu i był to ostatni dzien SD ktore trwalo 2 tygodnie. Boli mnie to tylko podczas skakania a dokladniej w momecie gwałtownego lądowania i na przyklad przy szybkim shodzeniu ze schodow. Podczas treningow wogule mnie nie boli. Ni stosuje martwego ciagu ani nie dzwigam duzych ciezarow. Jedynie jesli chodzi o wyciskanie to ciezary sa konkretne. Ale jak juz wspomnialem bol wystapil po raz pierwszy w czasie SD. Bylem u lekaza z tym mialem badanie krwi i USG i nic mi nie znalezli wszystko wporzo bylo. Wydaje mi sie ze to przepuklina ale one sa raczej w pachwinach chociaz jest wiele rodzajów. Troche sie boje bo nie moge nawet pograc w kosza bo tam sie ciagle skacze no i cwiczylem troche gimnastyke (salta itp.) a teraz poki co z przyjemnosci zostala mi tylko silownia. Co o tym sadzicie i do jakiego lekarza radzicie mi sie udac??

Sie skacze sie pływa ciałko też sie zaj**iste ma, bajerka jest. No pain, No gain. Go out here and start train.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
było setki razy
nikt ci tu nie pomoze - tylko lekarz : rodzinny bądź chirurg ogólny

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle w okolicach wątroby

Następny temat

Jak to jest z tymi drozdzami ?

WHEY premium