SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepisy!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
tak sobie czytam i czytam i stwierdzam ze chyba najlepiej nic nie jesc by nie przytyc sama woda tylko nie tuczy , a bo w nabiale jest to, a w warzywach nie ktorych to i niektorych owocow tez trzeba sie wystrzegac sama juz niewiem co jesc serio, mam taka paranoje ze jak cos kupuje to patrze na składniki i jak czegos jest za duzo to rezygnuje hahha. W pracy u mnie jest bufet i sklep , ktoregos dnia zeszlam by cos lekkiego zjesc stalam przy kasie z pol godziny i nic nie kupulam bo nie znalazlam niczego nie tuczacego w kazdym produkcie bylo czegos za duzo, chyba mam juz jakas paranoje. Mama mi gotuje warzywa na obiad ale tak dlugo nie da sie wytrzymac, do domu mi sie nie chce wracac jak pomysle o warzywach gotowanych.
Moze ktos ma jakies fajne przepisy ? Jakies posilki nie tuczace?
Bo mi juz nic nie przychodzi do głowy.
Pozdrawiam

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeżeli jesteś osobą aktywną jak w profilu (ćwiczenia, taniec, pływanie) to spożycie 1300 - 1500 kalorii nie będzie ilością zbyt dużą. Co jeść ?
1. rano płatki owsiane (50gr) szklanka mleka
2. Sałatka warzywno serowa (przepis niżej), grachamka
3. j.w.
4.j.w.
5. Przed snem (1,5h)gotowane mięso (pierś z kurczaka (100 gr. ) warzywa gotowane (150 gr.)

Sałatka warzywno serowa.
Ser chudy biały 200gr. dwa pomidory, ogórek zielony, mała cebulka, zioła prowansalskie, pieprz czarny.
Drobno pokroić, posypać przyprawami podzielić na 3 porcje i jeść.
Takie sałatki można kombinować z innymi warzywami, z tofu lub fetą, mięsem drobiowym tuńczykiem zachowując proporcje 200 gr mięso, nabiał i ok 300 gr warzywa.

Smacznego,

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
dla mnie to wyglada nie zle ale jakos duzo tego? Ze lubie plywac i tanczyc tz nie znaczy ze robie to codziennie zazwyczaj siedze od rana do 15 00 w pracy na tylku i co ty na to?

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Siłownia może chociaż ?

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Niestety w bufetach takich rzeczy nie ma i trzeba samemu sobie przygotowywać wszystko.
Listę produktów dobrej zywności tworzą:
z węglowodanów: ryż brązowy, płatki owsiane, chleb razowy, makaron razowy, ziemniaki
z białek: filety z kurczaka, białka jajek, twarożki, tuńczyk w sosie własnym.
Z tych podstawowych składników tworzymy kombinacje jakie kto lubi dodając do smaku warzywa ew.jakieś owoce.
Oczywiście wszystko jak najmniej przetworzone czyli lepiej surowe niż gotowasne i lepiej gotowane niż smażone. Bez dodatku cukru i tłuszczu rzecz jasna.


Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
biore xenadrine i cwicze w domu z nantlami oraz steper 35 minut ostatnio

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego. Jestem pewnien ze jezeli zaufasz swojemu zdrowemu rozsądkowi to nie jesteś w stanie przekroczyć dziennej normy kalorii. Pod warunkiem że będziesz odżywiać się DOBRZE.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeżeli tak to nie jest za dużo tego jedzenia, a jezeli musisz wybrać coś z bufetu to niech to będzie mięso z surówką bez ziemniorów czy makaronu ew. mała porcja kaszy lub ryżu.
Oczywiście Atomic ma rację i jego rada jest jak najbardziej odpowiednia. Pomocny może być dla ciebie arkusz kalkulacyjny w Excelu ze strony głównej.



Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Pozwole sobie jeszcze wtrącić że zupka warzywna raczej się nie nadaje, rozgotowane warzywa to głównie węglowodany proste, a niech mamusia w trosce o córeczkę doda trochę śmietanki to juz mamy katastrofę.
Warzywka stosujemy raczej jako urozmaicenie smaku ew. źródło witamin i błonnika.
Poza tym nikt nie powiedział że dieta jest fajna. Jak jest fajna to nie jest dieta :)
Ale zaręczam że można się przywyczaić, mnie to smakuje i to nawet bardzo.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActiMel Danon'a

Następny temat

Plan Żywieniowy

WHEY premium