SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepis na sernik na zimno :-)./Vitamin Shop Sopot!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11443
Dostawalismy od Vitamin Shop Sopot probki WHEY CREAMY COCTAIL i bylismy zobowiazani wrzucic filmik, ja niestety tego nie zrobilem, bo aparat mi zwariowal. W ramach chociaz czesciowej rekompenstaty wrzuca przepis na pycha serniczek.

Potrzebne nam beda:
4 galaretki bez cukru,
1 kg twarogu mielonego,
dowolne owoce, ja uzylem czeresni,
30 g WHEY CREAMY COCTAIL dowolny smak,
30 g Whey Pro Delight, ja uzylem o smaku wisniowym.
Parenascie gramow zaletyny spozywczej.

Rozpuszczona zelatyne mieszamy z mielonym twarogiem, bialkiem oraz dwoma galaretkami, dodajemy owocow, czekamy az sie stezeje, na to wylewamy kolejna warstwe galaretek, do lodowki na pare godzin i zajadamy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
No jeśli smakuje tak jak wygląda to gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
no nie wygląda wyśmienicie pierwsza klasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Eee Przemek - daj przecinek między tym " no nie, wygląda wyśmienicie" bo wyszło ze zdania, że kiszka ehhe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Wygląd bardzo apetyczny!!!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11443
Dzisiaj robiliśmy nowy serniczek. Postanowiłem wysłać zdjęcia jak robiony jest krok po kroku







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6294
pycha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Jak smakuje tak jak wygląda to pewnie poezja.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
zrobilem tylko w blenderze i bez owocow i dodatkowej galaretki na wierzchu.Smakuje jak ptasie mleczko bez czekolady.pycha

Gdzie można kupić te galaretki bez cukru?

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2012-07-12 18:00:43

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Wygląda świetnie , aż zrobiłem się głodny ,ehh... niestety jeszcze kilka tygodni bez cheatów bede musiał wytrzymać ...

Ps. Powiedz coś więcej o tym białku którego używasz (Whey-Pro Delight). Jak smakuje , rozpuszczalność ,piana ? I ogółem jak jest z jakością tego białka ,bo z tego co wyczytałem to niby producentem jest TREC , czy to prawda ?

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
producentem tego biąłka jest Vitamin shop sopot, trec tylko pakuje, w smaku jest dobre, jest do białko WPC+białko mleka, pienic się nie pieni ale ma taką piaskowa konsystencję, VS sopot produkuje tez samo WPC jest dużo lepsze w smaku opinie innych osób tu: https://www.sfd.pl/Vitamin_Shop_Sopot_-t843394-s30.html 

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VIDEO RECENZJE - Vitamin Shop Sopot

Następny temat

Pytanko :D

WHEY premium