SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepis domowy na Carbo i Gainera :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
Kupiłem na allegro, zamieszczam. Mam nadzieje, że się przyda :)


Własne CARBO

Dawkowanie:30 min Przed siłownia i po siłowni(zaraz)

Sposób przyrzadzenia: Kupujemy glukoze(dextroza) powinna kosztować od 4 do 7 zł za kg(np. u ffelka) wymieszać z woda, (jeżeli chcesz uzyskać ciekawy smak kup oranżadę w proszku i wymieszaj z glukoza).Przed treningiem polecam wypić 30 gr i 150 ml wody a po treningu 60 gr i 200 ml wody. Zapewniam ze nie będziesz już po treningu taki zmęczony. Można dodać do CARBO np. Tauryne(wtedy mamy już dobry transporter kreatyny tak jak np. dextro juice) lub dodać tauryne i guarane i wtedy mamy extra pobudzający koktajl!!! Wszystkie produkty kupisz na allegro lub w hurtowni z art. spozywczymi!!!

Koktajl przedtreningowy:Maltodekstryna 30-60 g + woda + oranżada w proszku(do ciekawych walorów smakowych ) ew. wymieszaj maltodekstryne z sokiem owocowym. Jest to idealny koktajl przedtreningowy, ponieważ sa to węglowodany złożone, które długo się wchłaniają :) Można dodać tauryny i guarany

Własna odzywka z NO

Podczas jednego z treningów odkryłem wspaniałe właściwości tauryny... Nie dość ze pobudza to jeszcze POMPUJE MIESNIE!!!! Tauryna kupisz np. na allegro lub w każdym sklepie z odzywkami koszt?Ceny od 10 pln!!!Za 250 g!!! Nie kupuj w tabletkach
1. Oszczędność
2 mniejsze efekty!
Wiec tak: Jak wstaje rano (6-7 godzina) wypijam pierwsza dawkę z węglowodanami(10 g glukozy 20 g maltodekstryny i 1-2 g tauryny) gdzieś o godz. 14 mam treningi wiec następna dawka jest o 12(2 g przed treningiem) skład ( 10 g glukoza 30 g maltodekstryny oraz 3 gramy tauryny) zaraz po treningu jem jeszcze 1 g tauryny łącze z posiłkami Ostatnia dawka jest przed godz. 18(10 glukoza 1 g tauryny) pamiętaj nie później, bo nie będziesz umiał spać :D :) W dni nietreningowe po 2 g co 3-4 godziny. Polecam dołączyć do tego wszystkiego kofeinę oraz zen-szen :) Jak dawkować kofe i zenszen...Niewiem, bo każdy specyfik ma inne ilości...Ale szczerze powiem ze taka sama tauryna wystarczy. Wiec nie przepłacaj na stackach skoro za kilka groszy możesz mięć jeszcze lepsze efekty :) Poprawi się tez twoja masa, ponieważ tauryna chroni białka, czyli więcej białka się wchłonie do mięsni:) Pamiętaj efekty SA ulotne tak jak w stackach z NO polecam zawsze ćwiczyć z tauryna wtedy efekt będzie się utrzymywał a nawet poleprzal. Musisz mięć jeszcze dobra dietę- wystarczy ta opisana w poradniku.Uwaga!Nie każdy widzi po sobie efekty wiadomo każdy ma inne ciało, ale ja widziałem efekt po pierwszym treningu-super się napompowały;)


Domowy Gainer

Ten składnik to maltodekstryny.
Co to jest maltodekstryny?
Maltodekstryna to tzw. skrobia w postaci sypkiego proszku jest słodka.
Dostarcza naszemu organizmowi węglowodanów jak Gainer.
Maltodekstryne można kupić w workach 15-25 kg na bazarkach.
Wytwarza się ja z ziemniaków lub kukurydzy.
Koszt maltodekstryny to około 2-7zl/1kg zależy to od tego jak się postarasz...
Na allegro Maltodekstryne kupisz za 7 pln wybierzesz się do hurtowni spożywczej to zapłacisz tam nawet 2-3 pln za 1 kg!!! Nie zapomnij tez żeby była to maltodekstryna NISKOCUKRZONA
Ale szczerze powiem ze lepiej kupić za cenę gainera serków wiejskich(około 1 pln) serek ma w sobie 15 gr białka na 100 g a jest go 150...Pamiętaj ze z dieta efekty SA leprze(podobno sztucznie otrzymywane bialka->serwatka wchłania się jej podobno 2 razy mniej niz. normalnego białka z jedzenia!!! Czyli kupując wpc 80 masz z tego na 100g 40 g białka...Każdy kulturysta z doświadczeniem tak twierdzi wiec jest to chyba prawda ja tez zauważyłem na sobie leprze efekty, kiedy zaczolem ćwiczyć na samej diecie a gdy posiłek zastąpiłem gainerem efekty były słabsze...

To był 1 składnik teraz drugi...

Trzeba uzupełnić ilości białka wiec polecam kupić taniego primatecha (15 zl za kg)
Oryginalne białko 82 % jest idealne ja na nim łapie dużo masy. Myślę ze sprawa Primatech się wyjaśniła na forach ostatnio zaczolem czytać sporo pozytywnych rzeczy nawet jeden znany kulturysta polecił to białko jako tani zamiennik(na forum KIF). Powiem tyle: ktoś napisał ze to białko to szmelc większość ludzi w to uwierzyła i rozpowszechniała a prawda jest taka ze tego białka nawet w ustach nie mieli... Tak to jest, kto wie może to konkurencja...Zrobisz jak uważasz ja mam takie zdanie-ja białko próbowałem i nadal używam
Prosze nie sugerować się cena-ja się nie sugerowałem i jestem zadowolony:)
Szczerze powiem ze primatech jest leprze jakości nawet od białka ost*owii.
Uwaga!!!Nie kupuj białka bez firmy!!!Na allegro można dostać za cenę 6-8 zl za kg "białko" które nawet nie nadaje się do spozywania!!!Jeden gość kupił koncentrat wpc 80 i okaazalo sie po ekspertyzie ze te zwykly przesypany rolmlecz 13% bialka...
Ja sie natrafilem na takie "bialko" ktore nawet kolo bialka nie lezalo...
W smaku calkiem inne i te efekty-0 kg przez miesiac stosowania wiec strzezcie sie!!!
Dlaczego 0 kg???Poniewarz czeste wizyty w WC oproznialy moj zoladek...Jesli bedziesz bral takie bialko to pewnie z lataniem do kibla bedziesz mial podobnie...

Wiec, gdy mamy już te dwa składniki to wsypujemy 75 g maltodekstryny i 25 g bialka-czyli Gainer ma wtedy około 22 gram bialka.Czyli np. chcąc zrobić 1 kg gainera wsypujesz 750 g maltodekstryny i 250 g białka 80%.Do shakera dolewamy 200 ml mleka i wsypujemy 50-100 gr wymieszanego gainera (z woda mi nie smakuje) i pijemy jako dodatek do ubogiego posiłku lub posiłek:)
Zaufaj mi ja dzięki takiej dawce mam czyste 4 kg masy miesięcznie :)(pierwsze miesiące później oczywiście masa idzie ciężej...) Na samej diecie bez gainera(sztucznie wytworzone białko) miąłem o 1 kg więcej, ale powiem wam ze nie mam czasu, co 3 godziny jeść obfitego posiłku...Jeśli masz czas-lepiej ćwicz z sama dieta bez serwatek itd.
Pamiętaj Gainer to tylko dodatek do diety!!!!


PEACE^^
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
poprostu sie w****ilem bo gdy chcialem dobrze to zrobiono ze mnie szydere i nie placze wylliam tylko sie bulwersuje a to subtelna różnica!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Dam Ci soga za strate kasy na allegro

Zmieniony przez - domer w dniu 2007-01-11 17:02:14

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9121
Ja slyszalem ze ten Pri*atech jest nic nie warty...Poszukajcie wypowiedzi knife
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
lol 1zł to kosztowało ;]

to do niczego sie takie cos nie przyda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3449
Dam Ci soga bo sie dużo napisałeś . Ale poproś niech to już ktoś skasuje. Niczego ciekawego sie nie dowiedziałem . A co do Allegro to zalecam ostrożność bo sprzedają Ci kiedyś paszę dla świń i zaczniesz kwiczeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
To znaczy ze jak sie niczego nie dowiedziales to post ma isc do kasacji ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3449
Sam umieszczałem takie badziewia na Allegro i teraz sie wstydze za to.
Ps. Jak jesteś chętny ,zapłać to Ci przyśle następne przepisy.
Proponuje troszkę poczytać .Lepsze przepisy znajdziesz tutaj (za darmo).



Zmieniony przez - Wiedzmin11 w dniu 2007-01-11 20:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
TAAAK, PRIMATECH jest za***isty. Firma która stosuje groźby karalne, łamie ustawę o ochronie danych osobowych, stosuje pomówienia, nie ma adresu, nie ma testów, nie ma badań laboratoryjnych i funkcjonuje na domenie za granicą. CO więcej: zamiast ustosunkować się do zarzutów w sprawie składu białka ZERO INFORMACJI I DEZINFORMACJA ORAZ OSZUKIWANIE LUDZI. LITOŚCI -na pewno jest solidna. KULTURYSTA TO POLECAŁ? JAKI>Z IMIENIA I NAZWISKA? Pewnie to szybciutko zdementuje, że ktoś się podszywa. I JESZCZE TA CENA, na poziome hurtu WPC. Ale frajerstwo kupować na allegro takie gówna (ten poradnik), zerżnięte ode mnie ze strony i z SFD. Gratulacje. To jak szpagat w 30 dni.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-01-11 21:57:58

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Wiedzin nie potrzebuje zadnych magicznych przepisów.
Chodzi mi tylko o to ze za bardzo fikasz, a fikac to może sobie mod lub ktos ze statusem exp, lub spec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a nie byloby latwiej napisac:

kupilem troche zlomu z allegro
i doszedlem do wniosku
ze zamiast carbo mozna dextroze

a zamiast gainera malto z bialkiem

co Wy na to??


a my bysmy napisali...:

nic nowego

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
ale wy ******licie!! napisałem to bo moze komus by sie przydalo, kupilem bo kosztowalo 1zł i gosc nawet tej złotowki nie chciał ! jeśli jest to bardziewie to skasujcie ten ***any temat a nie beda sie na nim jacys wielcy znawcy wypowiadac jacy to oni nie są mądrzy :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zapach amoniaku w pocie

Następny temat

rower stacjonarny

WHEY premium