SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemywanie tatuażu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Cześć wszystkim mam w sumie głupie pytanie, a mianowicie jutro zaczyna sie trzeci tydzień.Caly czas od pierwszego dnia zrobieni tatuażu przemywam 3razy dziennie po czym smaruje alantanem.Czy ciagle muszę go przemywać ?,bo wydaje mi sie, ze przemywanie jest potrzebne tylko do zmycia krwi, osocza i resztek tuszu, wiec teraz chyba wystarczy już smarowanie.Co myślicie ? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Najlepiej się zapytać tatuatora który to wykonywał jak się zagoił.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Właśnie cały czas jest w trakcie schodzenia naskórka i miejscami wypukły :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja bym pewnie dalej ten zabieg robił jak naskórek schodzi i nierówna jest faktura skóry, lae jak mówie co przypadek jest inny, na forum kilka tematów jest o tatuażach, możesz podpytać osoby co je mają, niedawno było parę typu po ilu od zrobieniu tatuażu trenowac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli 3 tydzień to już powinno być ok i wszystko wygojone ale oczywiście kwestia jak to u Ciebie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
przemywanie 3-4 dni później normalnie się kąpiesz tylko szarym mydłem naturalnym .... po 2 tygodniach już normalnie a Ty 3 tyg alantanem smarujesz ??? normalny balsam już wystarczy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Praadopodonie wszystko już w porządku albo przynajmniej powinno być , i wtedy zbytnia kosmetyka jest już zwyczajnie zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja po 3 dniach biegałam i na crossfit chodziłam także bez przesady ..... a nie mam jednego ani jakiegoś małego tatuażu ;)


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-06-08 07:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
JA tygodnia potrzebowałem, oo Lucynka w takim razie ładnie wydziarana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
mi sie podoba ;P czy ładnie to kwestia gustu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ładnie miałem na myśli sporo skoro ich kilka będzie , najważniejsze żeby się sobie podobało ale na pewno efekt jest dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból oraz strzelanie kolana

Wiecej