SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Przemywanie tatuażu

Wysłana -
Cześć wszystkim mam w sumie głupie pytanie, a mianowicie jutro zaczyna sie trzeci tydzień.Caly czas od pierwszego dnia zrobieni tatuażu przemywam 3razy dziennie po czym smaruje alantanem.Czy ciagle muszę go przemywać ?,bo wydaje mi sie, ze przemywanie jest potrzebne tylko do zmycia krwi, osocza i resztek tuszu, wiec teraz chyba wystarczy już smarowanie.Co myślicie ? :D
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Najlepiej się zapytać tatuatora który to wykonywał jak się zagoił.
Wysłana -
Właśnie cały czas jest w trakcie schodzenia naskórka i miejscami wypukły :p
Wysłana -
Ja bym pewnie dalej ten zabieg robił jak naskórek schodzi i nierówna jest faktura skóry, lae jak mówie co przypadek jest inny, na forum kilka tematów jest o tatuażach, możesz podpytać osoby co je mają, niedawno było parę typu po ilu od zrobieniu tatuażu trenowac
Wysłana -
Jeśli 3 tydzień to już powinno być ok i wszystko wygojone ale oczywiście kwestia jak to u Ciebie wygląda.
Wysłana -
przemywanie 3-4 dni później normalnie się kąpiesz tylko szarym mydłem naturalnym .... po 2 tygodniach już normalnie a Ty 3 tyg alantanem smarujesz ??? normalny balsam już wystarczy ...
Wysłana -
Praadopodonie wszystko już w porządku albo przynajmniej powinno być , i wtedy zbytnia kosmetyka jest już zwyczajnie zbędna.
Wysłana -
ja po 3 dniach biegałam i na crossfit chodziłam także bez przesady ..... a nie mam jednego ani jakiegoś małego tatuażu ;)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-06-08 07:57:49
Wysłana -
JA tygodnia potrzebowałem, oo Lucynka w takim razie ładnie wydziarana
Wysłana -
mi sie podoba ;P czy ładnie to kwestia gustu ;)
Wysłana -
Ładnie miałem na myśli sporo skoro ich kilka będzie , najważniejsze żeby się sobie podobało ale na pewno efekt jest dobry
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź