SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemyslenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem poczatkujacym i chcialbym wiedziec czy ma jakies znaczenie wziety prysznic przed lub po cwiczeniach ;) oraz jaka jazda rowerem jest wystarczajaca... bo biegania mam dosc bo biegalem przez 5 lat ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
Zimny prysznic przed treningiem zamrozi na pewno mięśnie i może to dać znaczny (choć chwilowy do całkowitego rozgrzania) napływ siły i wydajności.


"Wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze... :("
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Ja piorkuje to ja lepiej nie bede brac zimnego prysznica bo zamroze sie

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Przed wysilkiem NIe nalezy uzywaz pod prysznicem bardzo cieplej wody, moze to odebrac ochote do cwiczen i sprawic ze staniemy sie senni. Po treningu wzkazany jest prysznic na zmiane zimna i ciepla woda przy czym konczymy na zimnej. Wyjatkiem jest jesli trenujemy biegi/rower tuz przed pojsciem spac, wtedy polecam cieplutki prysznic - usniemy bardzo szybko i na zajutrz obudzimy sie naprawde wyspani. Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Si2uiel czy napewno konczymy prysznic na zimnej wodzie ?? Jak dobrze pamietam to Michail kiedys mowil zeby konczyc wlasnie na cieplej ??? I kto ma racje ) ?? Czy moglbys jakos uzasadnic dlaczego/dlaczego nie na zimnej/cieplej ?

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6353
dobrze zauwazyles kacperb .Si2uiel moze poprostu sie z pospiechu pomylil.tez wydaje mi sie ,ze chinskie bicze powinno wykonywac sie z ciepla woda na koncu.cieplejsza woda wspomaga szybszy przeplyw krwi,a to jest wazne dla pozniejszych procesow regeneracyjnych.jesli by natomiast skonczylismy na zimnej wodzie to efekt bylby calkiem inny od zamierzonego.
tak mi sie wydaje,ale poczekajmy jeszcze na sprostowaniu ekspertow.


------------
Pozdrawiam
bethon

-------------------
!! MaDneSs RoJcA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze mnie żaden ekspert... ale poważne pisma (no, wprawdzie kobiece pisma) wbijały mi do głowy od czasów nastoletnich, że naprzemienny przysznic (poprawiajacy krażenie) trzeba kończyc na zimnym strumieniu - ujedrnia się wtedy skóra. i coś w tym jest, bo skórę mam jędrną.

pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
A nie nabawiłaś się przy tym oziębłości ??


"Wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze... :("
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może lekkiego niedogrzania ale to chyba dobrze, było kogo rozgrzewać


pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6353
cholerka to juz sam nie wiem...
poczekajmy na glos specow

-------------------
!! MaDneSs RoJcA !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owoce - jabłka

Następny temat

PRZEMIANA MATERII

WHEY premium