SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemęczenie!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Czy mógłby mi ktoś poradzić w takiej sprawie: gdy zaczynam ćwiczyć częściej niż 3x w tygodniu i to obojętnie jak stopniuję wysiłek to po ok. 2-3 dniach ćwiczenia codziennie pojawiają sie u mnie objawy przetrenowania: bóle przyczepów mięśniowych, rozdrażnienie, zniechęcenie, niemożność zaśnięcia, i budzenie się wcześnie rano, a do tego chroniczne zmęczenie. Obawiam się,że ma to coś wspólnego z dietą ( bo szczerze mówiąc staram się jeść zgodnie z zasadami "zdrowego żywienia", ale nie liczę ww, białek itd.) A może przyczyna jest zupełnie inna?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
skoro objawy pojawiają się po 2-3 dniach to przyczyny szukałbym raczej w nieprawidłowym treningu, zbyt małej ilości snu, złym ogólnym stanem wytrenowania i dopiero na samym końcu w diecie. Przetrenowanie to proces długotrwały, a nie występujący po 2 dniach

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową,
Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos,
A tylko jeden Gagarin

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za radę. Problem polega jednak na tym, że ogółną wydolność organizmu mam naprawdę niezłą:(jak na nie -zawodowca), i ok 3x w tygodniu ćwiczę po ok. 1-2h różnych "sportów" wytrzymałościowych. I wtedy jest OK. jeśli jednak zwiększę częstotliwość (choćby po to by robić postępy) to dzieje sie właśnie tak jak pisałam. A ze spaniem to prawda - właśnie nie mogę spać, więc na pewno jestem niewypoczęta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1: podaj ile i jak trenujesz
2: a co z djetą? piszesz ze nie liczysz. moze powinieneś policzyć ile jesz i podaj.

--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomurzcie!!!!!!!!

Następny temat

Jaki trening ?

WHEY premium