SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Przelotka z profilu 60x60x3 na 50x50x3?

Wysłana -
Witam, posiadam parę metrów profili 50 i metr profila 60 żeby chodziło to po tej 50 z obciązeniem. I teraz pytanie czy to będzie chodziło płynnie czy kupić taka przelotkę jeśli w ogóle się da czy może macie jakieś inne pomysły żeby to chodziło płynnie?

W załączniku chodzi mi o taką przelotkę bo chyba byłaby najlepsza.

EDIT: Albo takie wkłady ?

Zmieniony przez - Cyku15 w dniu 2017-06-10 14:35:23

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
U mnie na siłowni chodziło płynnie bez przelotki tylko muszą być spasowane z odpowiednim luzem nie za ciasno nie za luźno, tak to w stojakach było wykonane

Jak luz jest duży to wtedy dasz przelotkę
Wysłana -
Tez to było z profili 50x50x3 i 60x60x3?
No luz jest dość spory bo to 1cm. I boje się ze jak założę obciążenie i zacznę podnosić to zetnie mi te profile.
Wysłana -
luz 1 cm czyli ok 5 mm na stronnę to sporo, jak przyblokujesz bolcami się nie złamie raczej ale będzie się ruszać na strony
Wysłana -
No własnie to dość spory luz, więc masz jakiś pomysł żeby to w miarę dobrze chodziło. Bo jak bolcami przyblokuje to chyba to nie zda egzaminu w wyciągu tak dobrze jak w stojakach
Wysłana -
Patentów jest dużo, jak np nie masz przelotek to można kawałki plastików poprzykręcać sobie wystrczy tylko otwory zrobić w plastiku dać fazkę na wkręt o łbie stożkowym i z drugiej strony zakręcić.

Wysłana -
To by było najlepsze rozwiązanie czy masz jeszcze jakieś? I to co pokazałeś to zrobić w tym większym profilu tak? I wystarczy tylko w 2 miejscach na początku profilu i na końcu?
Wysłana -
Zamiast wkrętów można by te płyteczki też wkleić, też pewnie się będzie trzymało.
Wysłana -
Dzięki :) Zrobiłem tak jak mówiłeś wcześniej z tymi wkrętami i chodzi zaj**iście. Dzięki jeszcze raz kolego :)
Wysłana -
Spoko
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź