SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przekrwione oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 652
Witam mam problem z oczami - tzn. są przekrwione. W dużej części czerwone. Jeśli chodzi o komputer siedzę dziennie 2-3 h godziny, a przed telewizorem jakieś 1,5 h. Dbam o odpoczynek - 9 do 10 godzin snu. Jestem wypoczęty. Prowadzę aktywny tryb życia (siłownia). Proszę powiedzcie, co zrobić, żeby mieć normalne nie przekrwione oczy. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1711
Może masz alergię na jakieś pyłki itp. przekrwione oczy to w dużej mierze alergia na coś czego nie dowiesz się nie idąc do lekarza i robiąc próbę alergiczną:) pozdrawiam

węglarka nie chodzi, bo paliwo za drogie, ale na sucho też można czynić postępy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 652
A zapomniałem dodać, że mam przekrwione oczy przez cały rok. Nie ,,prycham", nie kicham, rzadko na coś choruję. Nie łzawią mi oczy, ale miałem i nadal miewam przeziębienia w okresie jesiennym i wiosennym. I to tak 2 razy do roku przez kilka lat. Ale ostatnio (2 ostatnie lata) nie spotkało mnie przeziębienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1711
Przekrwione oczy to albo nadciśnienie, albo alergia, albo masz od urodzenia czerwone białka i tak być już musi:). pozdro

węglarka nie chodzi, bo paliwo za drogie, ale na sucho też można czynić postępy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
jest wiecej powodow niz nadcisnienie, alergia czy czynnik genetyczny powodujacy prekrwienie oczu. od jak dawna masz ten obaw, czy on sie nasila, zmniejsza w jakims okresie, jakies inne objawy, niekoniecznie zwiazane z oczami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5368
Proste Masz Na Coś Alergie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 652
Przekrwione oczy mam przez cały rok. Nasila się, jak trochę więcej przed komputerem przesiedzę. Jestem w wieku dorastania (16 lat).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
no to raczej nie alergia.
kiedys cztalem o badaniu, ze siedzac przed komputerem, rzadziej sie mruga (nie pamietam przyczyny) i stad moze byc suchosc, pieczenie i przekrwienie spojówek.
mozesz sprobowac krople ze swietlikiem, sa tz okular do siedzenia przed monitorem, ale to juz wiekszy wydatek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana...

Następny temat

okulary UV korekcyjne

WHEY premium