SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Przejscie z redukcji na mase

Wysłana -
Niedlugo bede konczyc redukcje i wchodzic na mase, pas z 87 na 79 i duze spadki w masie miesniowej. Bede chcial je odbudowac bez zbednego zalewania sie. Aktualnie jeszcze na redukcji, spozywam 2500kcal a moje zapotrzebiwanie wynosi 3300kcal, jak ustalic kalorie na mase i jak zrobic to z glowa zeby tym razem nie zalac sie tluszczem?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na początku powiedz po czym oceniasz, że straciłeś masę mięsniową ?
Wysłana -
Również jestem ciekaw po czym wnosisz że mięcho poleciało. Może przed redukcją wcale nie było go tak dużo jak Ci się wydawało
Wysłana -
sila okolo 15% mniejsza, lapa z 41,5 na 39,5

Zmieniony przez - Daro774 w dniu 2018-05-27 19:37:21
Wysłana -
Mniej kcal to i siła leci

Co do łapy, to tam też fat może zalegać
Wysłana -
Hahahaha ostatnio koniu pisał o tym posta, leci z pasa to tłuszcz, polecą z bicepsa obowdy, cholera leci masa mieśniowa

Mniej kalorii, mniej paliwa, mniej siły proste.

Po redukcji wskocz na zero kaloryczne.
Wysłana -
Mozliwe ze tluszcz tez, nie mam mozliwosci tego sprawdzic, wiadomo ze lapa to priorytet i wiekszoscsci trenujacych zalezy na przyzwoitym obwodzie dlatego zwracaja na nia szczegolna uwage. Ile czasu trzymac zero kaloryczne? I ile dac pozniej nadwyzki kcal zeby masa szla i nie zalewac sie juz wiecej?
Wysłana -
Sam zauwazysz kiedy po wrzuceniu na zero przestaną być widoczne efekty.
Wysłana -
Daro774
sila okolo 15% mniejsza, lapa z 41,5 na 39,5

Zmieniony przez - Daro774 w dniu 2018-05-27 19:37:21

Nie świadczy to o spadku masy mięsniowej. Każdy przez to przechodzi.
Wysłana -
tak zrobie dzieki za odpowiedzi.
Wysłana -
Od prawie miesiaca jem tylko tyle ile wynosi moje zapotrzebowanie kaloryczne wszystkie obwody poszly w gore, a z pasa ubylo jeszcze jakis 1 - 1,5cm. jak to jest mozliwe ze nie bedac na deficycie pali sie tluszcz i buduje miesnie?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź