SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Przejście na low carb

Wysłana -
Witam obecnie jestem na zbilansowanej 2500kcal 223ww 90tl 200b chce do końca redukcji jakieś 1.5 msc jak najwi3cej dociac i mam zamiar wejść na lc jakie dac makro?

0.8g ww 1.5g B i reszta tłuszcze będzie ok?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wypełnij ankiete działu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Aby cokolwiek pomoć potrzebne są podstawowe informacje na Twój temat.
Wysłana -
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Waga : 100
Wzrost : 184
Obwód klatki : xx
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : xz
Obwód uda : xz
Obwód łydki : xx
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18
Aktywność w ciągu dnia : praca ,silownia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : min.3x w tygodniu siłownia - FBW,zależy mi mam czas Ale po treningu cardio lub hiit zawsze plus w wolne dnj
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : odcinka 2msc
Ograniczenia żywieniowe : xz
Stan zdrowia : bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Wysłana -
A na ile low carb jesteś w stanie wytrzymać? 100g, 50g, 10g na dzień? Chyba zaczęłabym w ten sposób, jeśli nie masz doświadczenia z tym jak Twój organizm reaguje przy obniżonych węglach. Założyłabym coś w gramach np. 100g ww, białko dała 1,5g na 1 kg masy, reszta tłuszcze. Po kilku dniach ewentualnie zeszłabym w dół z węglami i znowu popatrzyła jak mi się żyje...
Wysłana -
Chce tylko na 2msc żeby dociac max
Wysłana -
To nie zmienia faktu jak nisko dziennie jesteś w stanie zejść, zeby normalnie funkcjonować.
Wysłana -
co za roznica. kwestia kilku dni i nawet na ketozie zyjesz normalnie.
Wysłana -
Kto żyje ten żyje normalnie. I te kilka pierwszych dni nie każdy da radę przejść z weglami 10-30g...
Wysłana -
mysle ze ok 80 ale nie wiem czy wejsc na takie low carb czy w carb cycling boje sie ze bedize mnie ciaglo do slodkiego na cc a mam z tym problem walcze z tym
Wysłana -
no to sprawdz na sovie jedna i druga opcje i wybierz to co sie lepiej sprawdzi, proste. nie ma gotowych rozwiazan, kazdy musi znalezc sposob na swoj model zywienia
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź