SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z masy na redukcję - zaplanowanie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14655

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

105

Wzrost

183

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

highcarb

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

wczesniej przed opsywnaym w temacie cykl 2 miesiace prop+masteron

Opisz swój plan treningowy

split / halfbody workout siła i hipertrofia

Cel cyklu

masa / nastepnie redukcjs

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

jest ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

przysiad 110, wyciskanie 100, martwy 105 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Dorobię. Myslałem, że skoro w normie było to już nie zmieni się ale ja sie nie znam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
kamilplnk
Napewno jest 20t3+100t4
Ogolnie jaka bys nie mial licz t3 i daj 50mcg odrazu i po paru dniach zbadaj ponownie ft3
Schodzisz odrazu odstawiajac



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-12 19:14:35

W internecie na stronie o kulturystyce przeczytałem (nie wiem na ile to prawda) że "100mcg T4 odpowiada 25mg T3 i oferuje równoważne działanie na tarczyce".

Czy zatem skoro w jednej tabletce jest 100mcg T4 + 20 mcg T3, to w realu działa to tak jak 45mcg T3 i wystarczy brać jedną tabl. żeby dostarczyć te ok.50mcg tak jak pisał kamilplnk? Jezeli nie patrzeć na t4, to celując w 50mcg z novothyralu trzebaby wziąć 2,5 tabl zeby była dawka 50mcg T3 i wtedy będzie 250mcg t4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Z tego co mnie tu uczono i sam robie nie liczymy t4 tylko samo t3 czyli dajesz 2.5tabl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
kamilplnk
Z tego co mnie tu uczono i sam robie nie liczymy t4 tylko samo t3 czyli dajesz 2.5tabl

Wszystko jasne. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
z racji ze koleżka dostawca troche nawalił, opcję na T3 mam dopiero na teraz. zostało 6-7 tygodni cyklu. ma sens wrzucanie teraz tego t3 czy za krótki okres?


Zmieniony przez - Matt133 w dniu 2018-06-08 16:15:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Postanowiłem, że nie będę robił nowego tematu, tylko z tego zrobię taki mini dziennik.
Ogólnie temat był o planowaniu redukcji. Teraz jest redukcja. Admina proszę ewentualnie o modyfikację tematu.

leci 250mg enan e5d oraz T3 w dawce 50mcg od ok. 1,5tyg. Na początek wrzuciłem tamoxifen 10mg codziennie rano.
w tle leci co tydzień 0,25mg dostinex na zbicie prolaktyny po stosowaniu deki.

Dzisiaj zrobiłem badania ft3, prolki i estradiolu.
tarczyca tak jak bez T3, estradiol wysoko, prolaktyna poniżej normy. Fakt, że wyniki robione po wieczornych zabawach z dziewczyną, ale nie są chyba aż tak mocno zaburzone.

Co o tym sądzicie?Wg mnie zwiększyć t3do 75mcg, dostinex zmniejszyć o połowę, a tamoxifenu brać 20mg ed.

Pozdrawiam
Matt133


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Dostinex odstaw juz bo za niska prolka tez nie dobrze. Masz skłonnosci do gino ze tamox leci od początku? T3 jakie masz? Moze wałowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
siwydym89
Dostinex odstaw juz bo za niska prolka tez nie dobrze. Masz skłonnosci do gino ze tamox leci od początku? T3 jakie masz? Moze wałowane

jakis miesiąc temu miałem podobnie. odstawiłem i mi wbiło na 540 znowu. z racji że miałem akurat wizytę u endo jakies 2 tyg temu to zalecił mi 1/4tabsa zamiast 1/2 raz na tydzień, tylko że rozpędu wziąłem znowu połówkę.
nie, skłonności do gino nie mam, ale zawsze mi wywala ten estradiol w górę. mówisz żeby na razie nie brać?

t3 - thyromed. nie sądzę, żeby wałek. biorę od kumpla, który mi wszystko załatwia z apteki. 5,93 miałem poziom ft3 bez brania t3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Ten thyromed to apteka ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl w młodym wieku

Wiecej