SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście na low carb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Witam obecnie jestem na zbilansowanej 2500kcal 223ww 90tl 200b chce do końca redukcji jakieś 1.5 msc jak najwi3cej dociac i mam zamiar wejść na lc jakie dac makro?

0.8g ww 1.5g B i reszta tłuszcze będzie ok?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
maciejfil
Naprawdę białko tak nisko?


podstawowy blad na keto to za duza ilosc bialka ktora wytraca Cie z ketozy. bialko maks 25% dziennej kalorycznosci, 70% fat i te 5% ww maks 30g dziennie.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Aby cokolwiek pomoć potrzebne są podstawowe informacje na Twój temat.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 100
Wzrost : 184
Obwód klatki : xx
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : xz
Obwód uda : xz
Obwód łydki : xx
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18
Aktywność w ciągu dnia : praca ,silownia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : min.3x w tygodniu siłownia - FBW,zależy mi mam czas Ale po treningu cardio lub hiit zawsze plus w wolne dnj
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : odcinka 2msc
Ograniczenia żywieniowe : xz
Stan zdrowia : bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627350
A na ile low carb jesteś w stanie wytrzymać? 100g, 50g, 10g na dzień? Chyba zaczęłabym w ten sposób, jeśli nie masz doświadczenia z tym jak Twój organizm reaguje przy obniżonych węglach. Założyłabym coś w gramach np. 100g ww, białko dała 1,5g na 1 kg masy, reszta tłuszcze. Po kilku dniach ewentualnie zeszłabym w dół z węglami i znowu popatrzyła jak mi się żyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Chce tylko na 2msc żeby dociac max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
co za roznica. kwestia kilku dni i nawet na ketozie zyjesz normalnie.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
mysle ze ok 80 ale nie wiem czy wejsc na takie low carb czy w carb cycling boje sie ze bedize mnie ciaglo do slodkiego na cc a mam z tym problem walcze z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to sprawdz na sovie jedna i druga opcje i wybierz to co sie lepiej sprawdzi, proste. nie ma gotowych rozwiazan, kazdy musi znalezc sposob na swoj model zywienia

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana

Następny temat

Operacja, a dieta i treningi

WHEY premium