SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przegroda

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
Witam, mam pytanie odnośnie przegrody czy ktoś z was może ostatnio sobie robił sobie na nią operację?
Pani która zapisywała mnie na operację dziwiła się że w tak młodym wieku (20lat) chcę robić na nią operację bo powiedziała że cudów ta operacja nie zdziała i jakoś idealnie oddychać mi się nie będzie aktualnie oddycham na jedną dziurkę. I tu właśnie zaczyna się moje pytanie czy ktoś z was może taka operacje przechodził i wyrazi swoją opinię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Wuja miał i mówił, że oddycha mu się o niebo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Powaznie. Mialem tez problem z lewa przegroda i kiedys na treningu wylapalem kolano i wlamal mi sie troche nos w miejscu przegrody. Zrobilem tomografie czachy i lekarz stwierdzil wszystko git nie trzeba nawet nastawiac. Od tego czasu zauwazylem ogromna poprawe w oddychaniu! Odblokowalo sie :D Daj znac czy operacja byla tez tak skuteczna ,)

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
Ja operacje mam dopiero na poczatku lutego tylko jeszcze musze sie dowiedziec kiedy studniowka jest zeby sie nie pokrywalo z operacja :P
Laryngolog mi powiedzial ze nie powinienem sparowac bo moze mi sie kosc/nos zapasc a po tym juz jest duzo trudniejsza operacja ale az tak to sie chyba sluchac nie bede :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dźwignie rzuty w stójcw jak w MGS5

Następny temat

Ułożenie pięści

WHEY premium