SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk- probowalem wszystkiego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Uprawiam z dziewczyna seks regularni od ponad roku! OD tego czasu moze z 5 razy udalo sie zeby stosunek trwal moze z 5 minut... rzewaznie jest to minuta/ dwie. Próbowałem, cwiczen.. itp wytrysk potrafie wstrzymac calkowicie ale tylko na sucho... zreszta nie daje to wiele bo po chwili znow sie dochodzi. Jezeli sie masturbuje i nie robie tego szybko moge wytrzymac znacznie dlzuej niz z partnerka... Ale nie wiem co jest przyczyna tego bo nie ma mowy tu o stresie robilem to jzu tyle razy ze nie stresuje mnie to zbytnio.. mimo to cialge koncze bardzo szybko a podczas gdy dziewczyna robi mi "loda" wszystko jest ok. POMOCY!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie oszczędzałeś szczegółów...
Po prostu, są sprinterzy i długodystansowcy. Ty należysz do tych drugich. Przy stosunku poziom podniecenie jest większy i wytrysk jest szybszy. Widocznie "lody" nie jarają Cię aż tak jak stosunek
Z czasem i z wiekiem może to się zmienić. Pzdr..
Nie licz na dużo odpowiedzi, bo temat już był otwieramy koło 40 razy.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
powiem tak... jesli mysliwy idzie na polowanie z za bardzo przeladowanym pistoletem to zawsze strzeli jeden raz niechcacy... nie ma osoby w mlodym wieku i pelni sil ktora dlugo uprawia seks za 1 razem...
sprawa jest prosta , przed kazdym stosunkiem srdnio godz przed ulzyj sobie recznie i wtedy zabawiaj sie z panienkom ILE chcesz.PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
masturbacja nie pomaga... przedluza stosunek moze o minute .. to wszystko.. zastanawiałem sie nad zelem przedluzajacym wytrysk czy to dziala? bo prezerwatywy opozniajace wytrysk nie dzialaaja na mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Mialem ten sam problem.Poprostu pogadaj z dziewczyna i zrobcie cos takiego:Podczas stosunku,powiedzmy po minucie lub dwoch jak bedzie Ci juz naprawde dobrze przestan i odczekaj nawet minute,potem jazda dalej i po minucie lub dwoch znowu przerwa zeby troche ochlonac.Po kilku przerwach pewnie nie bedziesz juz mogl sie powstrzymac,ale robiac tak juz po kilku stosunkach obczaisz o co chodzi a to naprawde pomaga-wiem z doswiadczenia.Pozdro i milej zabawy.P.S. daj znac o rezultatach.

Zmieniony przez - tutto w dniu 2009-05-24 06:38:58

(L)

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POMOCY!! KROSTY NA ŻŁĘDZIU

Następny temat

Po operacji przepukliny nowa-metoda

Wiecej