SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
A polecisz jakiś spray?Bo chciałbym sobie coś takiego zamówić ale z bardzo nie wiem co ponieważ jest tego sporo w sklepach oraz każdy sklep oczywiście zachwala,że jego spray jest najlepszy.No i po jakim czasie można już działać od zastosowania sprayu? Nie sprawdziły się u mnie gumy bo okazało się ,że ten środek który jest zawarty w prezerwatywie tak mnie znieczula,że penis mi opadł.No i w czasie stosunku totalna wtopa :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Możesz sobie przetestować orgasm control spray ale mi nie podpasował. Niby działało,ale jest problem z noszeniem tego przy sobie, a przecież nigdy nie wiesz kiedy Ci się zechce bzykać :P Z gumami miałem podobny problem, ale radziłem sobie z tym,ze wydłubywałem to co jest znieczulające w gumach (czasami tego środka nawrzucają za dużo). Tyle,ze bez gumy znacznie przyjemniej niż w gumie. Najlepsze okazały się te chusteczki oc wipes. Małe, można włożyć do portfela. I naprawdę dobrze działają bo dają o wiele większą kontrolę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
W sumie może i masz rację, podejrzewam,że to ten sam środek co w spray. Zamawiałeś przez neta tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
a nie lepiej kupić lek zamiast sprayu, ja używam maxon active i zawsze pomaga mi postawić sprzęt na baczność, a różnie bywało, przynajmniej wiem, że działa i nie chcę już testować żadnych innych specyfików.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale tu jest problem przedwczesnego wytrysku a nie tego że sprzęt nie chce działać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Tak, ale sklepów jest dużo. poszukaj sobie sam, nie będę tutaj spamował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie a co byście zaproponowali na erekcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Z czym jest problem brak/słabsza erekcja ? Na jakim podłożu, było badane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Od pewnego czasu mam problem całkowity brak porannej erekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem właśnie na jakim podłożu. Zamierzam iść zbadać testosteron. Jakie jeszcze badania proponujecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzykajace i luzne stawy

Następny temat

co to .. spanie na silce ?

WHEY premium