SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Przedwczesny wytrysk

Wysłana -
A polecisz jakiś spray?Bo chciałbym sobie coś takiego zamówić ale z bardzo nie wiem co ponieważ jest tego sporo w sklepach oraz każdy sklep oczywiście zachwala,że jego spray jest najlepszy.No i po jakim czasie można już działać od zastosowania sprayu? Nie sprawdziły się u mnie gumy bo okazało się ,że ten środek który jest zawarty w prezerwatywie tak mnie znieczula,że penis mi opadł.No i w czasie stosunku totalna wtopa :(
Wysłana -
Możesz sobie przetestować orgasm control spray ale mi nie podpasował. Niby działało,ale jest problem z noszeniem tego przy sobie, a przecież nigdy nie wiesz kiedy Ci się zechce bzykać :P Z gumami miałem podobny problem, ale radziłem sobie z tym,ze wydłubywałem to co jest znieczulające w gumach (czasami tego środka nawrzucają za dużo). Tyle,ze bez gumy znacznie przyjemniej niż w gumie. Najlepsze okazały się te chusteczki oc wipes. Małe, można włożyć do portfela. I naprawdę dobrze działają bo dają o wiele większą kontrolę.
Wysłana -
W sumie może i masz rację, podejrzewam,że to ten sam środek co w spray. Zamawiałeś przez neta tak?
Wysłana -
a nie lepiej kupić lek zamiast sprayu, ja używam maxon active i zawsze pomaga mi postawić sprzęt na baczność, a różnie bywało, przynajmniej wiem, że działa i nie chcę już testować żadnych innych specyfików.
Wysłana -
Ale tu jest problem przedwczesnego wytrysku a nie tego że sprzęt nie chce działać
Wysłana -
Tak, ale sklepów jest dużo. poszukaj sobie sam, nie będę tutaj spamował.
Strona 25 z 25
Dodaj odpowiedź