SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 614480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Dokładnie, sam nawet nie wiedziałem że coś takiego jest ale kumpel co ma podobny problem mi o tym mówił. Unimil MAX LOVE czy jakoś tam z benzokaina. U niego się sprawdziło.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
raz miałem 'okazje' korzystać z tego typu tylko z durexu to problem pojawił się w drugą stroną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
userro
Interesują mnie opinie o chusteczkach oc wipes. Ktoś może stosował?


Tak, kupuję od czasu do czasu. Moim zdaniem lepsze od durex performa, ale też droższe. Coś za coś. Jednak spokojnie można wszystko kontrolować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie czy ten Climax Complex to działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Co to jest takiego bo na googlach jak sie wpisze to wywala ten temat na forum sfd.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry to powinni o być,:Climax Control
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
SARSAPARILLA.
WINIAN L-KARNITYNY.
TRIBULUS TERRESTRIS.
W składzie nie ma nic ciekawego strony z w/w preparatem wyglądem przypominają te https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384-s16.html#post6

Dla mnie nabijanie ludzi w butelke

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
jak chcesz żeby działało to zacznij kupować leki z syldenafilem w składzie, to ta sam substncja czynna co w viagrze dlatego skuteczność masz gwarantowaną no i nie musisz mieć recepty dzieki czemu zdecydowanie łatwiej ja kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 71
od kilku miesięcy zauważyłem na forach coraz większe zainteresowanie nie tylko stud 100 ale także tabletkami stud pills.i widząc co się dzieje przeskoczyłem na studa pills i jestem miło zaskoczony.nie ma większej różnicy porównując do studa 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 455
Zastanawiałem się kiedys nad tabletkami. Ostatecznie sobie ich nie kupiłem bo doszedłem do wniosku,ze nie będę się truł. Przeszedłem przez wiele sposobów. Jakieś spraye, prezerwatywy. Aktualnie preferuję oc wipes.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzykajace i luzne stawy

Następny temat

co to .. spanie na silce ?

Wiecej