SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przedtreningowka dla kobiety

Wysłana -
Czesc, potrzebuje przedtreningowki dla kobiety. Nie miala do czynienia z przedtreningowkami ja raczej lubuje się w konkretnych i teraz pytanie czy wziąć mesomorpha i dać jej trochę mniej niż pół miarki czy bawić się w coś lajtowego typu saw ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeżeli to jest jej pierwsze podejście do tego typu suplementów to najlepiej kupić coś łagodniejszego .
Wysłana -
tylko że średni skład mają bardziej pompują niz pobudzają co najwyżej kofeina i tyrozyna. a po połowie albo 1/3 mocniejszej nie powinno być źle
Wysłana -
To zależy czego ona oczekuje po przedtreningowce. Można rownież pomyśleć o zdrobnieniu samemu z pojedynczych składników . Więcej pobudzenia dajemy więcej kofeiny , większa pompa arginina / cutrulina itp
Wysłana -
patrząc na skład tych słabych to można wrzucić samo aakg cytruline beta alaninę i kfeine

EdiT
Oczekuje pobudzenia z rana trenujemy około 6 rano

Zmieniony przez - vexen w dniu 2018-04-16 13:39:55
Wysłana -
kwestia tak mocno indywidualna ze ciezko cos polecic w ciemno, co nie bedzie legalna cpalnia. jednego 400mg kofeiny nie ruszy, inny bedzie ladnie na niej smigal. dla jednego 20mg gery malo, inny nie bedzie spal do 3 w nocy. tak wiec trzeba probowac samemu. rowniez stwierdzenie 'potrzebuje pobudzenia' niewiele mowi, bo mozna byc pobudznym tak ze wyrywa z kapci, a mozna na zasadzie, ze po prostu mi sie chce.
Wysłana -
ja zazwyczaj kobieta polecam termogeniki
duzo lepiej sprawdzaja sie jako PRE niz klasyczne stacki z pomperami itd, u mnie Panie sa zadowolone z black bombsa w tej formie
Wysłana -
TomQ-MAG
ja zazwyczaj kobieta polecam termogeniki
duzo lepiej sprawdzaja sie jako PRE niz klasyczne stacki z pomperami itd, u mnie Panie sa zadowolone z black bombsa w tej formie

właśnie myślałem też o tej opcji np black bombs lub stimul8
Wysłana -
Black bombs będzie lepszy
Wysłana -
zdecydowanie jw
u mnie laski zadowolone i mowia, ze nigdy wczesniej nie mialy tyle mocy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź