SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningowka dla kobiety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Czesc, potrzebuje przedtreningowki dla kobiety. Nie miala do czynienia z przedtreningowkami ja raczej lubuje się w konkretnych i teraz pytanie czy wziąć mesomorpha i dać jej trochę mniej niż pół miarki czy bawić się w coś lajtowego typu saw ?

KB/MT/MT + BJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Jeżeli to jest jej pierwsze podejście do tego typu suplementów to najlepiej kupić coś łagodniejszego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
tylko że średni skład mają bardziej pompują niz pobudzają co najwyżej kofeina i tyrozyna. a po połowie albo 1/3 mocniejszej nie powinno być źle

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
To zależy czego ona oczekuje po przedtreningowce. Można rownież pomyśleć o zdrobnieniu samemu z pojedynczych składników . Więcej pobudzenia dajemy więcej kofeiny , większa pompa arginina / cutrulina itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
patrząc na skład tych słabych to można wrzucić samo aakg cytruline beta alaninę i kfeine

EdiT
Oczekuje pobudzenia z rana trenujemy około 6 rano


Zmieniony przez - vexen w dniu 2018-04-16 13:39:55

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kwestia tak mocno indywidualna ze ciezko cos polecic w ciemno, co nie bedzie legalna cpalnia. jednego 400mg kofeiny nie ruszy, inny bedzie ladnie na niej smigal. dla jednego 20mg gery malo, inny nie bedzie spal do 3 w nocy. tak wiec trzeba probowac samemu. rowniez stwierdzenie 'potrzebuje pobudzenia' niewiele mowi, bo mozna byc pobudznym tak ze wyrywa z kapci, a mozna na zasadzie, ze po prostu mi sie chce.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234181
ja zazwyczaj kobieta polecam termogeniki
duzo lepiej sprawdzaja sie jako PRE niz klasyczne stacki z pomperami itd, u mnie Panie sa zadowolone z black bombsa w tej formie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
TomQ-MAG
ja zazwyczaj kobieta polecam termogeniki
duzo lepiej sprawdzaja sie jako PRE niz klasyczne stacki z pomperami itd, u mnie Panie sa zadowolone z black bombsa w tej formie


właśnie myślałem też o tej opcji np black bombs lub stimul8

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Black bombs będzie lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234181
zdecydowanie jw
u mnie laski zadowolone i mowia, ze nigdy wczesniej nie mialy tyle mocy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom witaminy D3 pomimo suplementacji.

Następny temat

Johimbina dawkowanie przy dwoch treningach dziennie aero+ciężary

WHEY premium