SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przedtreningowka dla biegacza

Wysłana -
Witam, jakie polecielibyście przedtreningówki na mocną energie i wytrzymałość. Chodzi o to, żeby dobrze depnąć np. na zawodach. Coś w stylu np. Iron Wings.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak masz na myśli coś podobnego do iron wings to np https://www.sfd.pl/sklep/Berserk_Labs_Rave-opis35865.html

Ale musisz przetestowć przed zawodami jak reagujesz na nią.
Wysłana -
osobiscie bym uwazal z produktami z dodatkiem substancji stymulujacych synteze NO, zerknij
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/Suplementy_dla_sprintera-a1075.html

ja bym bazowal glownie na kofeinie, tyrozynie, ewentualnie czyms mocniejszym z pogranicza suplementacji
Wysłana -
dokładnie
tutaj spompowanie będzie miało negatywny wpływ na bieg
tak jak Tomq wspomniał w zupełności wystarczy
Wysłana -
Szukałbym tak jak Tomq lub w liniach supli dla fighterów
Wysłana -
Unikaj substancji pompujących.
Dobrze sprawdza się prosty podstawowy mix kofeina + beta alanina + kreatyna. Dobrze też sprawdzają się jakieś ziółka adaptogenne - różeniec, cytryniec i na wspomaganie dotlenienia kordyceps.

Z gotowców, jak ktoś wcześniej wspomniał, przedtreningówki pod sporty walki - IHS High Kick lub Activlab KUMITE - oba fajnie na mnie działały.
Wysłana -
A co sadzicie o tym, aby podczas biegu (np. na polmaratonie) gdzies po 12-14 kilometrze wypic taka formule (np. High kick, Iron wing) zeby dobrze sie rozkrecic na koncowce i utrzymac tempo. Planuje rzucić sie na 4:10m/h (biegnac szybciej o 10 sekund na kilometr niz mam wybiegane)

Zmieniony przez - Tejo123 w dniu 2018-01-11 19:21:30
Wysłana -
Takie coś wybrałbym tylko przed startem a w trakcie bazowałbym na żelach energetycznych dla podtrzymania sił. U mnie fajnie sprawdził się Nutrend Enduro Snack albo Turbo Snack wersja z dodatkiem kofeiny. Jeżeli nie bawiłeś się nigdy w żele to koniecznie przetestuj poza zawodami czy przypadkiem Cie nie przeczyści
Wysłana -
Oczywiscie zele nie sa mi obce, były stosowane. Na waznych imprezach z atestem dają go nieraz w pakiecie. Ale faktycznie, zwróce na to uwage
Wysłana -
Rzeczywiście pre nie obciążałbym żołądka podczas wysiłku, bo w sumie może to się różnie skończyć... np pawiem.
Wysłana -
Moze się okazać dobrą opcją ale też i złą, j/w już napisałem musisz taki schemat przetestować a nie w trakcie zawodów zastosować taki sposób.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź