SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningowka/Spalacz

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
Siema , chcialbym sie zapytac czy macie jakis mocniejszy spalacz ktory da mi kopa na treningu i jak cos jaka cena czego bo na sklepie nie widzialem konkretniejszych , tzn cos z 1.3 i jakimis innymi fajnymi skladnikami . :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się podepne pod temat, widzę jest kilka spawaczy z USA, jestem obecnie po europejskiej wersji PES Alphamine i tak średnio jestem zadowolony, myślałem nad vpx redline, hellfire, yellow bulet, i syndrexem. Który z nich najbardziej nasila termogenese a który najbardziej pobudza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
siema, coś tam mamy ;)
może wybierzesz sobie z naszej oferty
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=19664&order=dd&us_id=21146999

znajdzie sie tez czysta yoh. jak cos - pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
czysta johe juz podjadam wiec do aero a szukam czegos na silowy fajnego dla pobudzenia i metabolizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
Ephedran to jest efedryna czy to jakas pochodna?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
nie jest to efedryna, tylko nazwa marketingowa
skoro stosujesz już solo yohę to dorzuć sobie jakies skutecznego i dobrego termogenika np thermo bombsa lub pni thermadex
mozesz tez pozostać przy yoszce do aero, a na siłowy wrzucić mocniejszą przedtreningówkę np. devil pro http://allegro.pl/devil-pro-hardcore-anabolic-280g-mocna-usa-pompa-i4732625246.html
lub coś z dendrobium - man gameday, show time 2.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
dendrobium czy 1.3 mocniejsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
haha nie moge sie zdecydowac czy spalacz czy przedtreningowka moze inaczej powiedzmy VPX porownawczo do Przedtreningowki jest roznica w pobudzeniu?


Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2014-10-29 18:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
sprecyzuj o co konkretnie Ci chodzi, jakie produkty?
1,3 bedzie mocneijsze niz dendrobium pod katem pobudzenia - to moja ocena , testowałem rozne produkty na tych substancjach oparte, a takze wiele innych osób ma podobne zdanie
ale to nie oznacza,ze wszyscy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
ok glownie chodzi mi o pobudzenie bo pomper mam joszka leci. http://allegro.pl/vpx-redline-ultra-hardcore-132k-mocny-spalacz-usa-i4721295668.html tutaj jest gera? I np czy vpx porownujac w skali 1-10 jak sie ma do np Devil Pro w skali pobudzenia
?

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2014-10-29 18:11:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7742
bo chodzi tez o to ze jak kupie spalacz to zeby mnie kopal i nadawal sie pozniej do okresu budowania masy gdzie bedzie czysto z zarciem wiec taki spalacz mi pomoze ale zeby bil :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
ronnicoleman
ok glownie chodzi mi o pobudzenie bo pomper mam joszka leci. http://allegro.pl/vpx-redline-ultra-hardcore-132k-mocny-spalacz-usa-i4721295668.html tutaj jest gera? I np czy vpx porownujac w skali 1-10 jak sie ma do np Devil Pro w skali pobudzenia
?

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2014-10-29 18:11:23


co ma wspólnego yohimbina z 'pomperem'? praktycznie nic
pomper to substancje, które stymulują zwiekszoną produkcje tlenku azotu we krwi , cos z argininą, aakg, cytruliną,agmatyną itp w składzie
yohimbina nie ma takich właściwości

Redline nie ma geranium w składzie ale jako spalacz i termogenik - sprawdzi się swietnie, pobudza rownież dosc konkretnie przy 3 kaps na porcje

Devil pro to zupełnie inna rzecz - typowa przedtreningówka (pompa, pobudzenie, koncentracja), tak wiec ciezko porownywac te 2 produkty, z racji iz devil pro ma w skladzie geranium i jest w formie sypkiej , pewnie bedzie pobudzał mocniej niz termogenik ,ale to tylko wróżenie z fusów, poki ktos nie stosował obu produkt i nie ma rzetelnego porównania to ciezko stwierdzic, ja niestety devila nie testowałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr.Big Protein Cookie - Nowe smaki!

Następny temat

Oferta firmy BioTech USA w sklepie ATLETA ŁÓDŹ

Wiecej