SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówki nie działają - obniżona wchłanialność? - HELP!

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Siemano,

Mam problem polegający na tym, że nie działają na mnie przedtreningówki. Lat 34, staż treningowy ~17-letni, więc coś tam wiem, natomiast nigdy tak nie miałem. Od lat jeśli ćwiczę, a te treningi przebiegały przez te lata różnie pewnie jak u każdego(przerwy większe lub mniejsze), biorę przedtreningówki. Mam przerobione naprawdę sporo, generalnie zawsze miałem największe ćpalniosiekiery, zawsze z 1.3. I teraz do sedna. W tym roku jest jakaś masakra, bo nawet mój kochany meso mnie przestał robić. Myślałem, że znajde coś mocniejszego, więc ostatnio testowałem God of Rage'a, Stimul8a, Methyldrena EPH, Psychotica, Krakena, Meso, Kill Zone'a, Wickeda i pewnie jakieś tam inne których nie pamiętam, wszystko walone w podwójnej dawce albo nawet większej niż podwójnej i.... N I C. Zero. Oczywiście robiłem przerwy między nimi, wiem że się organizm przyzwyczaja itd, jednak ten ABSOLUTNY brak jakiegokolwiek działania napawa mnie niepokojem. Wiem, że to nie wina produktów bo ich działanie znam i wiem, że działają. Kwestia że nie działają na mnie. Zważywszy na różne problemy gastryczne, najpewniej głównie jelitowe jak u większości ludzi, rozkminiam że mam problem z wchłanialnością. Stwierdziłem że zapytam Was co myślicie i co mi radzicie. Lato tuż tuż a brak eksplozywnych treningów i nieśmiertelności którą kocham masakrycznie spowalnia proces efektów treningowych. Dieta dobra, mam dużą wiedzę na ten temat, suport witamin i ziół, magnez i witc, teść wolny 23.35 gdzie poziom ref to 28.28 więc niezle. SHBG podwyższone na 58.92, 17-OH-progestreron podwyższony na 2.99.

HELP! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Brakuje Ci pobudzenia czy o co chodzi ?
Zrób miesiąc przerwy od stymulantów ( całkowity włącznie z kawa )
wtedy zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Od siebie, jedna miarka meso jako pierwsza mnie jakoś pobudziła że swedem skóry ale później nie czułem nic. Od siebie polecam E.S.P Metabolic Nutrition, naprawdę daje kopa , na połowie miarki mnie porobilo przy ~100kg. Polecam od siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Brakuje mi tego co daje przedtreningowka czyli wytrzymałości, mocy, pompy i focusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
rftr666
Brakuje mi tego co daje przedtreningowka czyli wytrzymałości, mocy, pompy i focusa


Za dużo oczekujesz po tym suplemencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Brałem w/w produkty, wg mnie słabo, moze kiedyś brałeś te pierwsze wersje jakie wychodziły, bo meso, jacked już nie to samo co kiedyś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Chłopaki ja to wszystko wiem ze to nie to co stare wersje, bo to pamietam, niemniej jednak choćby jeszcze w zeszłym roku coś tam działało, w tym roku nic przy podwójnych albo większych dawkach.
Zablokowane receptory androgenivczne? Za mało krzemu? Inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
jeżeli cały czas coś podajesz kofe czy inne pobudzacze to organizm sie przyzwyczaja i musisz pakować większe porcje
na prawde nie pójdziesz na trening bez pre?
troche tego syfu już zjadłeś
zrób przerwe od stymulantów jak wyżej chłopaki radzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11974 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jw zamiast kombinowac, szukac zamiennikow, czy dodatkow ktore Cie rusza... wystaczy zrobic tylko przerwe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
zrób miesiąc przerwy od stymulantów ( całkowity włącznie z kawa )
wtedy zobaczysz

I to powinno pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD NUTRITION fat burner caps.

WHEY premium