SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przedtreningówka w wieku 16 lat?

Wysłana -
Cześć wszystkim chciałbym grzecznie zapytać czy przyjmowanie przedtreningówki w wieku 16 lat ma jakiś sens i nie zaszkodzi zdrowiu. Staż to już prawie rok ( w lipcu minie), kreatynę przyjmuję normalnie. Od czasu do czasu popijam sobie yerba mate lub kawę, która w moim odczuciu na mnie nie działa. Dietę mam i się jej trzymam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
w "legalnej" przedtreningówce do pobudzenia jest kofeina, jeżeli na Ciebie nie działa kawa to masz to samo co ja, czyli powoli metabolizuejsz kofeinę zatem pomóc mogłyby tylko te mniej legalne, ale na to za wcześnie, przy Twoim wieku, skup się na odżywianiu, żeby nie brakowało żadnego makroskładnika i mikroelementów, odpwoiedniej ilości snu i nie będziesz potrzebowac pre
Wysłana -
Może po prostu dawka, którą przyjmowałem w kawie była za mała i dopiero przy większej ilości na mnie zadziała ;/?
Wysłana -
możesz spróbować z 200-30mg, ale przesadzać też nie można, w moim przypadku jak rpzesadziłem to mnie zmuliło bardziej jeszcze
Wysłana -
Ale ogólnie mówiąc przedtreningówka w moim wieku nie powinna zaszkodzić, tak?
Wysłana -
nie powinna jednak bardzej skupilbym sie na jakims produkcie bardziej odzywczym pompujacym, jak chcesz nieco motywacji
Wysłana -
odpowiadając czysto na Twoje pytanie to te dostępne na rynku z legalnch źródeł - nie powinny zaszkodzić
Wysłana -
"jakims produkcie bardziej odzywczym pompujacym" - Co masz na myśli?
Wysłana -
cytrulina, aakg, sok z buraka
Wysłana -
jw
mozesz dac betke, aakg, bcaa w jednym miksie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź