SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przedtreningówka przed bieganiem

Wysłana -
Tak, wiem, temat był.
Czytałem, ale większość nie trafia w sedno mojego problemu.
Otóż, w chwili obecnej jest sezon, wiadomo żniwa itp.
Pracuję w sumie od rana do wieczora, a wieczorem jest już brak siły do biegania, a motywacja jest szybko zabijana zmęczeniem po 1km :/
Więc pomyślałem żeby może się trochę wspomóc.
Planuję kupić gainera coby uzupełnić przed bieganiem braki w jedzeniu powstałe w ciągu dnia, do tego dorzucić przed treningówkę i lecieć równo ;p
Chciałbym żeby ktoś mi polecił w sumie coś średnio mocnego coby mi układu nerwowego nie spaliło po tygodniu używania ;D
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kup sobie kofeinę w kapsułkach i wystarczy . Do biegania przetreningowki średnio się nadają .
Wysłana -
dokładnie. większość przedtreningówek zawiera arganinę i inne substancje powodujące pompę mięśniową, co przy bieganiu i sportach wytrzymałościowych raczej przeszkadza niż pomaga
Wysłana -
do coffeiny brałem jeszcze tyrozyne i było ok - po typowych przed treningówkach żle mi się biegało i wybitnie drażniły mnie doznania po Beta alaninie
Wysłana -
Typowe przedtreningówki nie są stworzone pod sporty wysiłkowe ... pod te sporty plus bieganie fajnie sprawdza się https://www.trec.pl/crosstrec-pre-w-box-15g.html . Z doświadczenia mogę doradzić spalacze jako forma pobudzenia przed bieganiem i sportami gdzie nie chce się pompy mięśniowej ... tylko minus - potliwość większa
Wysłana -
Osobiście chyba bym odpuścił sobie bieganie przez okres żniw. Praca na roli przez cały dzień w pełnym słońcu to na prawdę jest ciężka praca. Obciążanie organizmu jeszcze bieganiem może być wykańczające.
Wysłana -
moze napisz nam przede wszystkim, co ma na celu to bieganie?
Wysłana -
Bieganie ma zwiększyć moją wydolność a i przy okazji mięsnie.
Przygotowuję się do testów sprawnościowych, które są naprawdę wymagające a no trochę szkoda by było stracić te 2 msc na nic nie robieniu.

Zmieniony przez - Monsulek w dniu 2018-07-16 21:45:50
Wysłana -
Jak już to małe dawki aakg czy cytruliny mogą wpłynąć na poprawe parametrów ale te standardowe w przedtreningówach słabo, lepiej j/w kofeina + tyrozyna czy jakiś spalacz
Wysłana -
Bieganie nie zwiększy Ci miesni . od tego jest trening siłowy
Wysłana -
No dobrze, ustalilismy już że nie będą to typowe przed treningówki.
WIęc pytanie teraz czy kofeina czy coś innego.
I odrazu pojawia się kolejne pytanie czy kofeina nie będzie uzależniać lub coś w ten deseń?

Zmieniony przez - Monsulek w dniu 2018-07-16 22:21:16
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź